niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Sylwester Korycki kandydat KKW Trzecia Droga Polska 2050 i PSL podsumował kampanię wyborczą w Stalowej Woli

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czwartek, 12 października w Stalowej Woli odbyła się konferencja prasowa, na której Sylwester Korycki podsumował kampanię wyborczą do Sejmu RP. Startuje z numerem 3 na liście KKW Trzecia Droga Polska 2050 i PSL.

  W wydarzeniu wzięli udział sympatycy i członkowie partii, a także obywatele, którzy chcieli poznać kandydata na swojego przyszłego reprezentanta w parlamencie.

  Sylwester Korycki wybrał miasto Stalowa Wola jako miejsce na zakończenie i podsumowanie kampanii, ponieważ to tutaj wszystko się zaczęło. „We wrześniu ubiegłego roku to tutaj Szymon Hołownia ogłosił, że będę jeszcze wtedy kandydatem na kandydata w wyborach do Sejmu. Był to dla mnie drugi rok mojej działalności społeczno-politycznej”, mówił Sylwester Korycki, kandydat do Sejmu RP, sekretarz Zarządu Województwa Podkarpackiego Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Delegat do Rady Krajowej.

  Szczególną uwagę kandydat do Sejmu skupił na trzech miastach: Dębicy, moim rodzinnym mieście, Rzeszowie, stolicy naszego województwa, oraz Stalowej Woli, gdzie przeprowadziłem jedną z pierwszych akcji rozdając drzewka owocowe w 2021 roku. Mieszkańcy Stalowej Woli zawsze byli przyjaźnie nastawieni do Trzeciej Drogi oraz do mnie jako kandydata, podczas akcji rozdawania ulotek i promowania programu partii – dodał Sylwester Korycki.

  W kręgu zainteresowań Pana Sylwestra Koryckiego znajduje się technika wojskowa. „To przemysł sprawia, że bardzo lubię to miasto, sam całe życie jestem związany jestem z przemysłem maszynowym, elektrycznym, elektronicznym, jestem dumny z Stalowej Woli, że tak rozwija swoją bazę przemysłową”, podkreślił Sylwester Korycki.

  Istnieje alternatywa nie tylko w Koalicji Obywatelskiej i Prawie i Sprawiedliwości. „Wybierając mnie, wybieracie normalność w naszym kraju oraz w sprawowaniu mandatu posła. Wybieracie Polskę równych szans dla każdego, wybieracie przede wszystkim człowieka, który będzie ciężko pracował dla was! „Twój Głos moja ciężka Praca”. Pamiętajcie, Sylwester Korycki, miejsce numer 3 na liście Trzeciej Drogi” – zaznaczył Sylwester Korycki.

  Kandydat numer 3 na liście Trzeciej Drogi: Sylwester Korycki – mieszka w powiecie dębickim. Ukończył technikum elektroniczne, studia magisterskie w zakresie zarządzania oraz studia EMBA. Jest sekretarzem Zarządu Województwa Podkarpackiego Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Delegatem do Rady Krajowej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, zaczynając od pracy sprzedawcy, poprzez pracę na liniach produkcyjnych, jako operator maszyn numerycznych, a kończąc na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w zarządzaniu projektami i produktami w przemyśle, w firmach międzynarodowych. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com