piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Cieszymy się z kolejnych sukcesów Amelki Borkowskiej, która zajęła pierwsze miejsce na ogólnopolskim konkursie muzycznym w Warszawie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Amelka Borkowska to młoda, zdolna i bardzo utalentowana wokalistka, która szczególnie pasjonuje się w śpiewie i zajmuje wysokie miejsca na wielu organizowanych konkursach muzycznych. Doszła do finału w czwartej edycji popularnego telewizyjnego programu The Voice Kids. Na co dzień pobiera lekcje śpiewu w Pracowni Muzycznej Rzeszowskiego Domu Kultury filia Wilkowyja u Katarzyny Pasierb. Także jest uczennicą studia Voice Balance Olgi Boczar. Ostatnio, 30 września na ogólnopolskim konkursie w Warszawie – Festiwalu Piosenki Polskiej „MIESZKAM TU!” w którym to uczestniczyła, zajęła pierwsze miejsce!

  Na organizowany konkurs warto dodać, że zgłosiło się 421 osób, spośród których wyłoniono szczęśliwą „sześćdziesiątkę”. To właśnie oni mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne w Warszawie, w Domu Kultury Kadr, 30 września 2023 roku, przed specjalną komisją. Data konkursu pod hasłem „MIESZKAM TU” nie była przypadkowa, ponieważ następnego dnia, obchodziliśmy Dzień Polskiej Muzyki.

  Ostatecznie, jury w składzie: Bela Komoszyńska, Marika, Ola Budka, Marcin Januszkiewicz i Kamil Kowalski wybrało finałową dziesiątkę, spośród której w swojej kategorii, czyli „dzieci i młodzież” zwyciężyła Amelia Borkowska!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com