piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Legendarny zespół – Lady Pank zagra już za miesiąc w Jasionce! Już teraz zarezerwuj i wykup bilety!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zapowiada się na Podkarpaciu wkrótce niezwykłe wydarzenie muzyczne. Do kultowej serii MTV Unplugged dołączył zespół znany temu starszemu, ale też młodszemu pokoleniu – Lady Pank! Muzycy zapowiadają, że W G2A Arena, już niedługo, bo 28 października usłyszymy niezwykłe aranżacje popularnych przebojów, takich jak „Marchewkowe pole”, „Kryzysowa narzeczona”, czy też „Mała Lady Punk” w wykonaniu wokalistów i muzyków. Podobnie, jak na ich nadchodzącej płycie kawałki grane będą jakby „bez prądu”. Impreza muzyczna startuje o godzinie 19:00 i nie może cię na niej zabraknąć! Warto dodać, że Lady Pank to dwunasty artysta, który zaproszony jest przez MTV do wspólnego stworzenia wyjątkowych aranżacji swoich największych hitów.

  Bilety na ten niezwykły koncert dostępne są na stronach internetowych:

  https://sklep.ebilet.pl/337769972052787203

  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/106953/Jasionka/Lady+Pank/?fbclid=IwAR1IMwMeT3XNmnFRY4mjelpvncVj27qUPfNqXMLFA_PYpOQap8kQUf1Rrmw

  https://www.biletomat.pl/bilety/zamowienie/lady-pank-mtv-unplugged-jasionka-13660/?event=lady-pank-mtv-unplugged-jasionka-13660&step=1&fbclid=IwAR2CrOZwsU1hyATHdiShHK7rW6TA5sS8hlIZfu-kOacV2s7OA1P7YnyoVfc

  Zespół Lady Pank zna chyba każdy. To z pewnością jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych. Powstał we Wrocławiu, we wrześniu 1981 roku, z inicjatywy gitarzysty i kompozytora, Jana Borysewicza związanego wcześniej z grupą Budka Suflera. Drugim z założycieli Lady Pank był Andrzej Mogielnicki – główny autor tekstów piosenek zespołu. Wokalistą Lady Pank jest Janusz Panasewicz.

  Skład zespołu wielokrotnie ulegał zmianie od momentu jego powstania. Grupa wydała ponad 20 płyt studyjnych i wylansowała liczne przeboje, m.in. „Tańcz, głupia, tańcz”, „Kryzysowa narzeczona”, „Mniej niż zero”, „Fabryka małp”, „Wciąż bardziej obcy”, „Zostawcie Titanica” i „Zawsze tam, gdzie ty”. Za sprzedaż albumów uzyskali dwie platynowe płyty i sześć złotych. Lady Pank pozostaje jednym z najpopularniejszych zespołów muzycznych w historii polskiego rocka.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com