piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Na Podkarpaciu brakuje jeszcze 62 wolontariuszy do Akademii Przyszłości. Jeśli chcesz pomagać dzieciom i zmieniać na lepsze ich życie – zgłoś się!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Razem z rozpoczęciem się nowego roku szkolnego 2023/2024, także i zaczął się we wrześniu, nabór wolontariuszy do Akademii Przyszłości, który pomału dobiega końca. W ramach całej akcji, możesz pomagać dzieciakom budować ich pewność siebie, motywując ich oraz zmieniając ich postawy, na te lepsze tak, by uwierzyły w siebie oraz w to, że mogą spełniać marzenia, osiągać cele i czuć się przede wszystkim dobrze. W Polsce brakuje jeszcze ponad 1300 osób chętnych do dołączenia do tego wolontariatu, a w tym 62 osoby z Podkarpacia. Osoby idealne na to stanowisko pomagają odmieniać życie dzieci, które walczą z niską samooceną, czy mają trudności w budowaniu relacji ze swoimi rówieśnikami.

  Jeśli chcesz się zgłosić, wejdź na stronę internetową – www.akademiaprzyszlosci.org.pl i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, a następnie rekruter skontaktuje się z tobą.

  Akademia Przyszłości trwa już 20 lat i jednym słowem wspiera dzieci z niską samooceną. Na czym polega praca w wolontariacie? Wolontariusz lub wolontariuszka uczestniczy w cotygodniowych, indywidualnych zajęciach z przypisanym dzieckiem z najbliższej okolicy. Poświęca mu czas i uwagę, poznaje przyczyny braku wiary w siebie i towarzyszy w budowaniu samooceny oraz realizacji marzeń. Akademia to idealna szansa dla wolontariuszy – na rozwijanie swoich kompetencji. Organizacja czasu pracy, podniesienie umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych – zarówno praca z dzieckiem, jak i dostęp do oferty szkoleń z zakresu zarządzania czy komunikacji, jakie gwarantują organizatorzy programu, niosą za sobą wiele korzyści. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com