piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Integracyjne warsztaty muzyczne razem z jam session „ZGRAJMY SIĘ” już jutro na Bulwarach!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Chcesz razem z dziećmi i najlepiej z całą rodziną poćwiczyć grę na różnych instrumentach, w plenerze oraz ciekawie spędzić jutrzejszą niedzielę? IOM razem z partnerami Germanitas i Studio Bębnów Afrykańskich zaprasza do udziału w integracyjnych warsztatach muzycznych oraz instrumentalnych w najbliższą niedzielę (24 września 2023 roku) w Parku Kultury i Nauki w Rzeszowie, czyli na Bulwarach. Wybierz się na tą imprezę ze znajomymi, przyjaciółmi, czy po prostu bliskimi i wspólnie rozerwijcie się przy wspaniałej muzyce!

  Program imprezy jest bardzo szeroki i zaczyna się popołudniu. Tego dnia zaplanowano już o godzinie 15:00 warsztaty dźwiękowe, warsztaty nagrywania terenowego. O 16:15 – każdy będzie mógł wziąć udział w zajęciach muzyczno-wokalnych. Trochę później, bo o 17:30 wszyscy uczestnicy zgłębią tajniki grania na bębnach afrykańskich. Wieczorem, o godzinie 19:00 zaplanowano warsztat didżejski. Z kolei nocą, o 20:30 – rozpocznie się jam session!

  Jeśli masz pytania, warto zadzwonić do organizatorów pod numerem tel. +48 17 852 7668. Możesz też wysyłać maila pod adresem – biuro@germanitas.pl. Z całą rodziną ciesz się pięknymi oraz malowniczymi urokami jesieni, która właśnie nadeszła, podczas edukacyjnej imprezy, na której wszyscy poznacie między innymi, jak prawidłowo gra się na różnych instrumentach muzycznych. To idealny czas, by wspólnie się zintegrować, pobawić w towarzystwie muzyki.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com