wtorek, 26 września, 2023
+

  Wybierz wariant zwiedzania, zapłać i spaceruj po mieście razem z przewodnikiem! To Ty decydujesz, gdzie się wybrać spośród trzech tematów i kiedy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowskie Piwnice wychodzą z nową inicjatywą dla wszystkich rzeszowian oraz turystów. O co chodzi? Trzeba zapłacić, wybrać któryś z wariantów zwiedzania – czyli temat wycieczki, zapisać się i spacerować po mieście, odkrywając to, co jeszcze nieznane razem z przewodnikiem! Na razie Piwnice podają trzy warianty tematyczne, czyli można wybrać sobie miejsca, po których się przespacerujesz! Wszystkie ważne informacje znajdują się w linku:  https://rzeszowskiepiwnice.pl/zwiedzanie/zwiedzaj-rzeszow-z-piwnicami/?fbclid=IwAR1jLTmljM1tB8co7Plg3TqApJkHmhD9JKb4BFNSB2ZUEjuzYt9-0VLVdwI.

  Poznaj już teraz trzy warianty spacerów!  

  WOKÓŁ ŻYDOWSKIEGO RZESZOWA

  RZESZÓW REZYDENCJONALNY. MIASTO W CZASACH RZĄDU LUBOMIRSKICH

  W SERCU GALICJI. RZESZÓW POD PANOWANIEM HABSBURGÓW

  Bilety w grupkach do 10 osób – kosztuje 550 zł, do 15 osób – 600 zł, do 20 osób – 650 osób, do 25 osób – 700zł, a do 30 osób – 750 zł. Zwiedzanie można rezerwować pod numerem – telefonu: 17 748 39 90, lub pisząc maila na adres elektronicznej skrzynki pocztowej – rzeszowskiepiwnice@rzeszowskiepiwnice.pl.

  Ta atrakcyjna inicjatywa nazywa się „#RZEka historii”. Przewodnicy to Karolina i Jakub, których możesz spotkać w Rzeszowskich Piwnicach. Możesz wysyłać swoje zgłoszenia od dzisiaj! Zwiedzanie z przewodnikiem odbywa się od 1,5 do 2 godzin. Dodatkowo istnieje wariant oprowadzania nie tylko w języku polskim, ale też angielskim. Do tego, razem z organizatorami jest możliwość zmiany nieco ścieżki do zwiedzania i jej zmodyfikowania.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com