poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Wybierz się już jutro wieczorem do rzeszowskiej FOSY na koncert zespołu grającego latino, jazz oraz funk – NO STRESS TRIO!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W najbliższą sobotę – 16 września o godzinie 19:00, wieczorem rozpocznie się wyjątkowy koncert zespołu NO STRESS TRIO, który gra na co dzień muzykę z gatunku głównie latino, jazz oraz funk, a także tworzy własne aranżacje znanych szerokiej publiczności piosenek także tych popowych. W ich repertuarze znajdują się: Sting, Stevie Wonder, George Benson, Jimmy Smith albo Wes Montgomery. Wybierz się już jutro do rzeszowskiej FOSY, aby posłuchać tego bardzo ciekawie brzmiącego zespołu. W jego skład wchodzą – Marek Konieczny, który gra na gitarze, Marek Murias – na Hammondzie i klawiszach oraz Tomek Nosal – na perkusji. Każdemu występowi towarzyszy wyjątkowa atmosfera. Nie przegap tego muzycznego wydarzenia i weź w nim udział!

  Przy rzeszowskiej FOSIE porozstawiane będą leżaki dla publiczności. To także wspaniałe miejsce, gdzie możesz zjeść coś pysznego albo napić się czegoś orzeźwiającego. W tym miejscu także co jakiś czas odbywają się zajęcia sportowe – na przykład joga, zumba czy pilates, inne koncerty, bądź wydarzenia kulturalne a także targowisko z artykułami z drugiej ręki tzw. „vintage”, na których możesz kupić zarówno ubrania, jak i dodatki. FOSA znajduje się w centralnej części miasta i bardzo łatwo do niej trafić.

  Jak było na poprzednich koncertach tego zespołu, w tym samym miejscu?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com