sobota, 30 września, 2023
+

  Estrada Rzeszowska nagrodziła kolejny zespół w ramach konkursu FREE30. COPS BAND zwyciężył i nagra teraz swoje kawałki w profesjonalnym studiu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska kilka razy w roku organizuje konkurs pod nazwą „Free30”. Wyciąga tym samym pomocną dłoń do młodych zespołów muzycznych, które chcą wydać własny materiał bez swojego wkładu finansowego. Dzięki konkursowi Free30 można wygrać darmowe godziny w profesjonalnym Estrada Studio (30 godzin nagrań, a w tym miks raz mastering, realizator dźwięku). Najlepsi mogą również otrzymać propozycję zagrania koncertu na imprezach organizowanych przez Estradę, który pozwoli dotrzeć do nowych fanów. Tym razem, nagrodę taką otrzymał dwupokoleniowy zespół Cops Band.

  Kim są nagrodzeni i wyróżnieni artyści?

  Muzycy pochodzą głównie z Rzeszowa. W obecnym składzie grają od września 2022 r. Początkowo wykonywali covery rockowe polskich i zagranicznych wykonawców, co pozwoliło na porządne zgranie się i rozpoczęcie początkiem 2023 roku prac nad własnym repertuarem.

  Tworzysz własne piosenki? Zgłoś się do konkursu!

  Warto dodać, że nabór do organizowanego konkursu odbywa się przez cały rok i podzielony jest na cztery etapy: • od stycznia do marca (zgłoszenia można wysyłać od stycznia do lutego), • od kwietnia do czerwca (zgłoszenia można wysyłać od kwietnia do maja), • od lipca do września (zgłoszenia można wysyłać od lipca do sierpnia), • od października do grudnia (zgłoszenia można wysyłać od października do listopada). Jeśli tworzysz zespół muzyczny, posiadasz własne kawałki i chcesz, żeby usłyszał o nich świat i aby dotarły one do większej liczby odbiorców – prześlij zgłoszenie! Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej – https://studio.estrada.rzeszow.pl/studio-nagran/konkursy/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com