środa, 17 lipca, 2024
+

  Jesteś fanem rockowych brzmień? Wybierz się koniecznie na „ROCKOWĄ NOC” w Rzeszowie już niedługo!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się w Rzeszowie prawdziwa gratka dla fanów rocka – a mianowicie Rockowa Noc już w dniach od 25 oraz 26 sierpnia 2023 roku (w najbliższy piątek oraz w sobotę). Zagra podczas całej imprezy wiele zespołów muzycznych, które poruszają się i grają na co dzień muzykę rockową. Podajemy zatem wszystkich artystów, którzy wystąpią w ciągu dwóch dni na tym rockowym festiwalu w Rzeszowie, w miejscu Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, gdzie ustawiona będzie duża scena oraz spora przestrzeń obok niej dla wszystkich miłośników i fanów szczególnie tych nieco mocniejszych brzmień. W tym roku festiwal będzie świętował swoje 18-te urodziny. Już teraz wykup wejściówki, które można znaleźć na stronie internetowej:

  https://rockowanoc.pl/?fbclid=IwAR3Az7urHKT4hG_sjVgQwtBcMr9DoUSdzjdELyL5ZeqJG1FLe4950d_OIlM

  Kto wystąpi podczas muzycznej imprezy?

  VADER, WALUŚKRAKSAKRYZYS, NOCNY KOCHANEK, DZIWNA WIOSNA, FRONTSIDE, DOPELORD, GA-GA /ZIELONE ŻABKI, W.S.K, HOMO TWIST, SUPERVOID MESSENGERS, P.PIG oraz BARTŁOMIEJ GIBSON FILIP to wszystkie zespoły, które pojawią się w tym roku na dużej scenie. Festiwal rocka za każdy razem przyciąga oczywiście tłumy. Jak widać w stolicy Podkarpacia jest wielu miłośników tego muzycznego nurtu! Teraz będziecie mieli wspaniałą okazję posłuchać podczas tych dwóch dni swoich ulubionych zespołów. A jeśli ich nie znasz – warto się wybrać, by przekonać się, że grają naprawdę dobrą muzykę.

  Kilka słów o festiwalu ROCKOWA NOC!

  Minęło już 18 lat, od kiedy pierwszy raz zorganizowano w samym centrum Rzeszowa tą wspaniałą, rockową imprezę. Miasteczko Akademickie będzie podzielone na kilak stref. Oczywiście będzie ta koncertowa, ale też punkt z pysznym z jedzeniem. Do tego wszystkiego będą zorganizowane dodatkowe atrakcje, w tym będzie można się spotkać z artystami. Potańczysz podczas „rockoteki”. Impreza będzie mogła gościć również dzieci, dla których także będzie przygotowana strefa z wieloma atrakcjami. Nocą, między sobotą a niedzielę, zostanie zorganizowane wielkie ognisko, przy którym wszyscy będą mogli się lepiej zintegrować, podczas gry na gitarze i wspólnych śpiewach rockowych piosenek oraz rockowych największych przebojów.

  Do tego wszystkiego, nieodłącznym elementem ROCKOWEJ NOCY jest też organizowany co roku Przegląd Zespołów Konkursowych, w którym zwłaszcza młodzi rockmeni będą walczyć o nagrodę finansową i statuetkę związanego z Rzeszowem założyciela kultowej kapeli Breakout – Tadeusza Nalepy. Ze sceny popłyną autorskie kawałki młodych kapel i ich aranżacje mistrza Nalepy.

  Koniecznie wbijaj na zakończenie tegorocznych wakacji do Rzeszowa, poczuj wspaniałą energię festiwalu, spędź niezapomnianie wakacje, posłuchaj rockowych brzmień i po prostu to przeżyj!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com