czwartek, 2 maja, 2024
+

Za nami 2 Rzeszów Beach Soccer Cup 2003

W minioną niedzielę, 6 sierpnia, odbył się turniej plażowej piłki nożnej pod nazwą 2. Rzeszów Beach Soccer Cup 2023. Całe wydarzenie miało miejsce na terenie Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, która była partnerem tego wydarzenia.

W zawodach wzięło udział łącznie 4 drużyny: gospodarze z Heiro Rzeszów oraz zespoły I love this game Przeworsk, Tech-Project Jarosław i Stobierna Krzywe. Ostatecznie to drużyna z Przeworska zdobyła puchar, triumfując w finałowym meczu z wynikiem 3-0 przeciwko drużynie z Jarosławia. Zdobyli również nagrodę w postaci 1000 złotych. Po zwycięskim spotkaniu z drużyną ze Stobiernej, Heiro zajęło trzecie miejsce na podium.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali Jan Gawle i Bartłomiej Zdeb z Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Dla uczestników została przygotowana strefa grillowa, a głównymi partnerami turnieju zorganizowanego przez Rzeszowską Akademię Futsalu „HEIRO” były ROSiR, Miasto Rzeszów oraz Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.