sobota, 30 września, 2023
+

  Co tydzień, w piątkowy wieczór w kręgu kobiet w Sanoku odbywa się gimnastyka słowiańska!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Gimnastyka słowiańska, odbywa się w kręgu samych kobiet co każdy piątek, w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, przy ul. Adama Mickiewicza 21. To idealny czas aby zrobić coś dla siebie. Co to jest za trening? Gimnastyka Słowiańska to forma głębokiego automasażu, praca z oddechem oraz mięśniami dna miednicy. Pomaga zniwelować typowo kobiece przypadłości. Pomaga także poruszyć żeńską energię oraz połączyć z pierwotną naturą kobiety.

  To ćwiczenia na boso, bez podskoków, gwałtownych ruchów i głośnej muzyki. To zajęcia dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Ubierz się wygodnie. Weź wodę do picia, dobry humor i spotkajmy się w kręgu kobiet. Jeśli masz swoją matę do ćwiczeń to możesz wziąć ją ze sobą.

  Zajęcia odbywają się co piątek od godziny 19:00 do godziny 20:00. Jedne zajęcia kosztują 25 zł, z kolei 4 zajęcia w miesiącu – 90 zł. Masz jakieś dodatkowe pytania? Napisz wiadomość na Facebooku, lub mailowo, na adreds: 𝐢𝐰𝐨𝐧𝐚𝐧𝐚𝐭𝐮𝐫𝐚𝐥𝐧𝐢𝐞@𝐠𝐦𝐚𝐢𝐥.𝐜𝐨𝐦 lub zadzwoń pod numerem tel. 𝟕𝟑𝟎-𝟕𝟎𝟕-𝟐𝟑𝟒. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona. Zostały jeszcze tylko 4 wolne miejsca w grupie! Zrób sobie piękny prezent na koniec tygodnia!

  Co to jest gimnastyka słowiańska?

  Gimnastyka słowiańska, znana również jako Słowiańska Gimnastyka Naturalna (SGN), do treningu fizycznego leżącego na naturalnych ruchach ciała, inspirowanego ćwiczeniami słowiańskimi. Gimnastyka słowiańska skupia się na rozwijaniu siły, gibkości, działaniu i działaniu poprzez działanie, które są kierowane do działania wykonywanego przez Słowian w ich środowisku życia. Gimnastyka słowiańska podąża do odbudowy i rozwinięcia naturalnych zdolności ruchowych ciała, które mogą ulec osłabieniu przez prowadzenie trybu życia i monotonny trening wewnętrzny. Ma na celu nie tylko poprawę wydajności, ale także ożywienie i harmonię wszystkich osób – zarówno ciała, jak i umysłu.

  W Słowiańskiej Gimnastyce Naturalnej istnieje także element duchowy, jedyny z połączeniem z naturą i korzeniami kulturowymi. Wierzy się, że poprzez tworzenie inspirowanych tradycji Słowian, można wykorzystać siłę, witalność i wydobycie. Warto jednak traktować, że gimnastyka słowiańska nie jest szeroko stosowana i nie jest uznawana za oficjalny sport czy standardowy program treningowy. Jest to raczej unikalna i specyficzna forma aktywności operacyjnej, która jest praktykowana przez entuzjastów kultury słowiańskiej i osób korzystających z alternatywnych metod treningowych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com