sobota, 30 września, 2023
+

  Jan Nowara ponownie został dyrektorem „Siemaszki” na kolejne trzy sezony artystyczne!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  31 maja 2023 roku, drugim posiedzeniem komisji, zakończył się ogłoszony niedawno konkurs na dyrektora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Spośród czterech kandydatów, którzy zgłosili się do konkursu, na trwającą 1,5 godziny rozmowę z komisją zaproszony został Jan Nowara.

  Podczas spotkania odpowiadał na pytania komisji dotyczące zarówno sfery artystycznej, jak i organizacyjnej, opowiadając o nadchodzących remontach i planach rozbudowy teatru. Po zapoznaniu się z koncepcją prowadzenia teatru, komisja konkursowa odbyła naradę, w ramach której przeprowadzono głosowanie (8 głosów za i 1 głos wstrzymujący się) i zdecydowano o zarekomendowaniu zarządowi województwa podkarpackiego Jana Nowary na dyrektora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na kolejne trzy sezony artystyczne.

  – Po zapoznaniu się z koncepcją prowadzenia teatru, komisja konkursowa oceniła ją pozytywnie i postanowiła rekomendować zarządowi województwa podkarpackiego powołanie Jana Nowary na dyrektora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Zarząd po zapoznaniu się z opinią komisji i planem pracy oraz koncepcją przedłożoną przez Jana Nowarę podejmie decyzję na jednym z najbliższych posiedzeń. Teatr czekają duże inwestycje w tym jego rozbudowa, w związku z tym nowa kadencja będzie też nowym otwarciem w zarządzaniu placówką. – poinformował Tomasz Leyko, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com