sobota, 30 września, 2023
+

  Za tydzień szykuje się wielka impreza – Dni Boguchwały, a główną gwiazdą wieczoru będzie popularna z hitów radiowych Cleo!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już za dokładny tydzień startuje wielkie święto w powiecie rzeszowskim! Burmistrz Boguchwały dr Wiesław Kąkol oraz Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale zapraszają na Dni Gminy Boguchwała 2023. Dwudniowe święto gminy odbędzie się 10 i 11 czerwca na Rynku Miejskim w Boguchwale. Oprócz głównej gwiazdy imprezy, piosenkarki, jurorki popularnego programu The Voice of Kids – Cleo, będą też inne występy. Muzykę rozrywkową zaprezentuje osiedlowa orkiestra dęta. Szykuje się także gra miejska, występy małych artystów z Boguchwały, koncert Diany Ciecierskiej z The Voice of Poland. Wystąpi też poruszający się w rytmach reggae MESAJAH oraz Zespół Pieśni i Tańca Kompanija z Boguchwały. Na koniec imprezy będzie też zabawa taneczna do późnej nocy!

  W programie wydarzenia:

  10 czerwca – sobota

  Sala widowiskowa MCK Boguchwała

  16:00 Uroczysta konferencja otwierająca Dni Gminy Boguchwała

  Rynek Miejski

  18:00 Koncert muzyki rozrywkowej Orkiestry Dętej Gminy Boguchwała

  18:30 KONCERT „NAGA PRAWDA O KLASYCE” WALDEMARA MALICKIEGO

  20:00 Boguchwalska Potańcówka

  ——————————————————

  11 czerwca – niedziela

  Rynek Miejski

  13:00 Gra Miejska po mieście Boguchwała

  15:00 „Scena małego artysty” występy artystyczne dzieci i młodzieży z terenu Gminy Boguchwała

  16:15 Podsumowanie gry miejskiej i wręczenie nagród uczestnikom

  16:30 Promocja wydawnictwa „Dawno temu w Boguchwale…” i spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

  16:45 Koncert Diany Ciecierskiej z The Voice of Poland

  17:30 Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Kompanija z Boguchwały

  18:00 KONCERT MESAJAH

  19:30 Rozstrzygnięcie konkursów MCK i GBP w Boguchwale

  20:00 KONCERT GWIAZDY WIECZORU CLEO

  21:30 Dyskoteka pod gwiazdami

  Mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych podczas wydarzenia i koncertów:

  Darmowa strefa dmuchańców i gokarty dla dzieci, Strefa gastronomiczna, Kiermasz książki przeczytanej i stoisko promocyjne Gminnej Biblioteki Publicznej w Boguchwale, Stoisko Promocyjne Społecznej inicjatywy mieszkaniowej, Pokazy sprzętu pożarniczego, Animacje, żywe maskotki i bajkowa strefa…

  Wstęp wolny! Nie może Was zabraknąć

  Ale Dni Boguchwały to nie tylko rozrywka i to na bardzo wysokim poziomie. To także rekreacja. Boguchwała przygotowała jak co roku od kilku lat grę miejską dla wszystkich chętnych. Sprawdź, jakie będą zadania do wykonania oraz jakie nagrody czekają na zwycięzców.

  Młodzieżowa Rada Miejska w Boguchwale przy wsparciu Gminy Boguchwała i Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale zapraszają do wzięcia udziału w IV edycji Gry Miejskiej podczas Dni Gminy Boguchwała, 10-11 czerwca 2023 roku.

  Gra odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2023 na terenie miasta Boguchwała. Gra startuje na Rynku Miejskim od godziny 12:00 – 12:45, kiedy to organizatorzy będą rejestrować drużyny.  Gra zaczyna się punktualnie o godzinie 13:00. Każdy uczestnik gry otrzyma pakiet startowy. Pamiętaj zabierz plecak!

  Do wygrania cenne nagrody dla trzech najlepszych zespołów:

  I miejsce 1200 zł

  II miejsce 1000 zł

  III miejsce 800 zł

  Zadaniem uczestników będzie poruszanie się pomiędzy poszczególnymi punktami kontaktowymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Za każde wykonane zadanie uczestnicy otrzymują punkty. Grę wygra zespół, który zaliczy po kolei wszystkie punkty kontaktowe zgodnie z otrzymaną mapą oraz uzyska największą ilość punktów. W grze może wziąć udział 20 zespołów. Każdy zespół składa się z 4 mieszkańców gminy Boguchwała – kapitana oraz 3 członków zespołu.

  W grze mogą brać udział zespoły, które zapiszą się w MCK w Boguchwale do 5 czerwca telefonicznie 17 230 65 72, mck@boguchwala.pl lub messengerze MCK oraz zespoły, które przyjdą na start gry – jednak tylko w przypadku wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com