niedziela, 5 maja, 2024
+

Judocy Millenium AKRO Rzeszów zdobyli medale na Pucharze Polski Juniorów w Warszawie

Z odbywającego się w sobotę 4 lutego w Warszawie Pucharu Polski Juniorów wrócili młodzi judocy z Millenium AKRO Rzeszów. Przywożąc do domu dwa medale.

Srebrny medal wywalczył Yevhen Korovel w kat. 55 kg zwyciężając po kolei: Wójcika Bartosza UKS Spartakus Lublin, Alvaquedi Mukhtar MKS Truso Elbląg, Bartnikiewicza Kamila MKS Juvenia Wrocław i i ulegając  Gajcy Nikodemowi z UKJ MEIYO Warszawa.

Brązowy medal zdobył Mateusz Grendys do 81 kg pokonując: Khyzhnii Oleha z Gwardii Łódź, Bouatia Kamila z Ryś Warszawa i Lepianka Bartosza z Lemur Warszawa ulegając jedynie po wyrównanej walce późniejszemu zwycięzcy kategorii Tarkowskiemu Fabrycjuszowi z AZS Opole.

Nieźle też zaprezentował się Jafar Jafar w kat. 66 kg plasując się tuż za podium. W zawodach wystartowali najlepsi judocy i judoczki w kraju.