wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Koncert symfoniczny z udziałem Waldemara Malickiego za równy miesiąc w Podkarpackiej Filharmonii. Już teraz zarezerwuj wejściówki!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  We wtorek, 7 lutego 2023 roku odbędzie się wyjątkowy koncert razem z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Podkarpackiej pod dyrekcją Adama Klocka, podczas którego  na fortepianie zagra znany wszystkim muzyk – Waldemar Malicki. Cała muzyczna impreza odbędzie się w rzeszowskiej filharmonii i rozpocznie o godzinie 19:00. Będzie to autorski program zaproszonego, wybitnego gościa, instrumentalistę Malickiego.

  Waldemar Malicki – jeden z najbardziej wszechstronnych i rozpoznawalnych pianistów polskich. Koncertuje na całym świecie od Waszyngtonu do Duszanbe. Nagrał 35 płyt z muzyką solową i kameralną m.in. dla wytwórni w Polsce, Niemczech, Belgii, Francji, i Japonii. Prowadzi klasy mistrzowskie w Skandynawii, obu Amerykach i Japonii Był prezesem-założycielem Towarzystwa im I. J..Paderewskiego. Laureat nagród fonograficznych: Fryderyk 1997, 2000 i 2003, znany ze swego poczucia humoru, jest dyrektorem Festiwalu Humoru Muzycznego w Nowym Sączu.

  Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, mieszcząca się na ul. Chopina 30 serdecznie zaprasza!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com