niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Świąteczny Podkarpacki Bazarek zbliża się wielkimi krokami. Do Boguchwały zjadą się różni wystawcy, a zagrają Baciary!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podczas trwania Świątecznego Podkarpackiego Bazarku zagrają Baciary, a także będzie można skosztować świątecznych przysmaków wykonanych przez Pawła Gradowskeigo. Już 17 grudnia, w najbliższą sobotę koniecznie przyjedź do Boguchwały, na ul. Suszyckich 9, do Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. W tym roku, wszystkich obdaruje prezentami Święty Mikołaj. Do tego co godzinę będzie można zgarnąć na loterii świątecznego karpia albo choinkę! Będzie wiele atrakcji, a organizatorzy zapewniają wspaniałą zabawę! Impreza rozpocznie się o godzinie od 7:00 do 14:00.

  Kim jest Paweł Gradowski?

  Dostał się do 40tki w IV edycji Masterchefa i uważa to za swój wielki życiowy sukces. Jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego, w związku z czym ma łatwy dostęp do dziczyzny i bardzo lubi z nią pracować. Jego specjalnością są wędliny i nalewki domowej produkcji. Słabe strony w kuchni  to desery, wypieki i ciasta.

  Baciary, które zagrają podczas eventu

  Baciary – polski zespół folklorystyczny założony przez braci Janusza i Andrzeja Body w 2002 roku na Podhalu. W swojej muzyce oraz strojach grupa nawiązuje do tradycji góralskiej. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych utworów należą: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”, „Lubię Śpiewać, Lubię Tańczyć”.

  Serdecznie zapraszamy na imprezę!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com