wtorek, 26 września, 2023
+

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości już w listopadzie

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 14 listopada rusza 15. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Elastyczność bez granic.

  Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Będą to warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości czy inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu. To ogólnopolskie święto przedsiębiorczości – mówi Karolina Tądel, Prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizującej Tydzień w Polsce.

  Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest elastyczność w biznesie. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą lepiej reagować na zmieniające się dynamicznie warunki gospodarcze, społeczne czy polityczne.

  Temat ma odzwierciedlenie w tym, co aktualnie dzieje się w biznesie. Pandemia, a potem wojna w Ukrainie pokazała, że nieustannie towarzyszy nam niepewność. Pytanie, jak na kolejne niespodziewane sytuacje powinny przygotować się zarówno firmy, jak i konsumenci

  mówi Karolina Tądel.

  – Na naszej stronie internetowej (www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl) ruszyła już rejestracja wydarzeń za pomocą platformy Konfeo na tegoroczną edycję. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, które co roku przyciąga miliony zainteresowanych na całym świecie. Zapraszamy zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje, uczelnie czy parki technologiczne. Razem z regionalnymi koordynatorami działamy we wszystkich 16 województwach – podsumowuje Karolina Tądel.

  Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Żabka Polska, a Partnerem Merytorycznym –  Bank Gospodarstwa Krajowego.

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku, w 170 krajach świata, zrzesza tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2021 roku w ŚTP włączyło się ponad 1100 partnerów, którzy zorganizowali w sumie 784 wydarzenia, w których wzięło udział ponad 50 000 uczestników.

  Podkarpacką edycję wydarzenia Kurier Rzeszowski objął Patronatem Medialnym.

  Na Podkarpaciu Koordynatorem Regionalnym jest Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju (www.dlaciebie.in), który od 5 lat edukuje i inspiruje w obszarze przedsiębiorczości.

  Obecnie skupiamy się na informowaniu i pozyskiwaniu Partnerów, a takim może być:
  – instytucja publiczna,
  – firma,
  – organizacja pozarządowa,
  – uczelnia wyższa lub szkoła, która zorganizuje wydarzenie dotyczące obszaru przedsiębiorczości w formule stacjonarnej lub on-line.

  Zainteresowanym organizacją wydarzenia lub szczegółami przekazujemy dane kontaktowe:

  Regionalna strona koordynatora: www.podkarpackie.stp.akcja.info
  Facebook: www.facebook.com/stp.podkarpackie
  Kontakt e-mail: podkarpackie.stp@akcja.info
  Kontakt tel.: Waldemar Ruszel – 533 11 11 44

  Oficjalna strona: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl
  FB: www.facebook.com/GEW.Poland
  Linkedin: https://www.linkedin.com/company/gewpoland

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com