środa, 21 lutego, 2024
+

  Kormed Lubaczów z medalem w Mistrzostwach Polski Superliga6.pl

  Polecamy

  - Reklama -

  Kormed Lubaczów , Mistrz Superliga6 Rzeszów Jesień 2021 , w rozegranych w Warszawie Mistrzostwach Polski Superliga6.pl 2022 zajął trzecie miejsce i tym samym potwierdził że na Podkarpaciu w piłkarskich szóstkach jest chlubą Podkarpacia . W imprezie wzięło udział 44 drużyny z całej Polski .

  Sobota 16 lipiec 2022 r , na warszawskich obiektach OSIR Bemowo odbyły się Mistrzostwa Polski Superliga6.pl . Najlepsze drużyny piłkarskich szóstek z całej Polski od rana do wieczornych godzin zmagali się o cenne trofea a szczególności o nominacje na EURO CUP 2022 do Herceg Novi ( Mistrzostwa Europy w Mini Futbolu ) .

  Mistrzem Polski została broniąca tytuły EXC Mobile Ochota Warszawa , która w finale pokonała 3-0 Starszaki Sulejówek . W ” małym ” finale nasz podkarpacki Kormed Lubaczów po serii rzutów karnych 2-1 , pokonał Budmax Przodkowo ( w meczu padł remis 3-3 ) .

  fot : Superliga6

  Ekipa Michała Korzeniowskiego , Kormed Lubaczów w rozgrywkach grupowych uzyskali wyniki : 2-2 ( Ulani Mińsk Mazowiecki ) , 4-0 ( FK Almaz ) , 1-1 ( Rada Dzielnicy U-Ł Gdańsk ) , 5-0 ( Grube Wióry Brzeziny ) i z 1 miejsca awansowali do ćwierćfinałów .

  W 1/8 fazy mistrzostw Kormed pokonał SS Cyrkulatkę 3-0 , w 1/4 lepszymi okazali się od Transkrupka.pl Poznań w stosunku 4-1 .

  W walce o finał team z Lubaczowa doznał pierwszej porażki w dniu , ale jak się okazała dużo ważąca , lepsi okazali się Starszaki Sulejówek w stosunku 3-0 .

  W ” małym ” finale Kormed prowadził już 3-1 , ale ostatecznie zremisowali 3-3 z Budmax Przodkowo i o brązowych medalach musiały zadecydować rzuty karne , w nich strzelcy z Kormedu byli bezbłędni a ich bramkarz Szczybało dwukrotnie okazał się lepszym od strzelców .

  W Mistrzostwach Polski Superliga6.pl w Warszawie udział brały także inne drużyny z naszego regionu niestety ich występy zakończyły się na meczach grupowych : Emeryci Rzeszów ( grupa A ) , PDK LIVE Rzeszów ( grupa H ) .

  Imprezę sędziowało 10 arbitrów w tym nasz „rodzynek ” z Rzeszowa – Mateusz Misio .

  Więcej informacji o składach , wynikach oraz galeria video i zdjęć na stronach :

  www.facebook.com/Superli6a , www.facebook.com/Superliga6

  fot : Superliga6.pl

  Już w wrześniu 2022 r ,startuje nowy sezon Piłkarskiej Ligi Szóstek Superliga6 Rzeszów Jesień 2022 , zapisy ruszają już za kilka dni . Tak więc zaczyna się walka o bilety na kolejne Mistrzostwa i Puchar Polski Superliga6.pl 2023 .

  Więcej o rzeszowskich rozgrywkach na stronach :

  http://www.facebook.com/Superli6a oraz http://www.rzeszow.superliga6.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com