czwartek, 28 września, 2023
+

  Zgłoś swój pomysł na Carpathian Startup Fest. Do wygrania 100 tys. zł!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Masz pomysł na własny biznes? Nie masz jednak środków na jego realizację? Zgłoś swój projekt do 12 sierpnia na Carpathian Startup Fest 2022! Jest to już druga edycja konkursu, w którym łączna pula nagród wynosi aż 100 tys. zł! Wyniki ogłoszone zostaną w październiku. Dodatkową nagrodą będzie zaproszenie do udziału w programie InCredibles zainicjowanym przez Pana Sebastiana Kulczyka. CSF22 to projekt organizowany przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym Aeropolis.

  Carpathian Startup Fest to szansa dla osób z pomysłem na ciekawy produkt czy usługę i startupów na zdobycie finansowania na swój biznes. Drugą edycję #CSF22 organizatorzy planują na 13-14 października 2022 r. Zgłosić może się każdy, a najlepsi będą mieć okazję do prezentacji także na scenie! Nabór trwa jeszcze miesiąc i zamknięty zostanie 12 sierpnia 2022 r.

  – „Cieszy nas duże zainteresowanie festiwalem zarówno startupów, jak i inwestorów. Na tegoroczną edycję zarejestrowało się już ponad 100 biznesów, a kolejne pomysły ciągle wpływają. Zaproszenie również kierujemy do ukraińskich startupów. Mamy już od nich pierwsze zgłoszenia i liczymy na kolejne. Carpathian Startup Fest to międzynarodowe wydarzenie i naturalne miejsce do prezentacji biznesu z makroregionu karpackiego” – mówi Krystian Kapinos, wiceprezes RARR S.A.

   – „Czekamy na krótko funkcjonujące na rynku startupy, na dążące do wzrostu scaleupy oraz na projekty będące nawet w fazie pomysłu. Udział w #CSF22 to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojego pomysłu lub biznesu przed inwestorami i funduszami inwestycyjnymi. Podczas dwudniowego festiwalu będzie wiele okazji, aby skonsultować swoje pomysły z ekspertami, którzy na co dzień pracują ze startupami. Wydarzenie stwarza także wiele możliwości poznania ciekawych ludzi i zdobycia cennych kontaktów biznesowych. Dodatkowo można wygrać nagrodę pieniężną. W puli nagród zgromadziliśmy w tym roku aż 100 tys. zł” – podkreśla prezes Kapinos.

  Przez kilka miesięcy finalista tegorocznego konkursu będzie korzystał z bezpłatnego wsparcia udzielanego przez polskich i zagranicznych mentorów – uznanych inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, komunikacji, finansowania strategii oraz HR. Dzielą się oni z uczestnikami programu wiedzą, doświadczeniem i kontaktami.

  Rejestracja potrwa do 12 sierpnia poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/csfformularz

  Więcej informacji o wydarzeniu: https://carpathianfest.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com