środa, 28 lutego, 2024
+

  The Birds Show w Rzeszowie – wyjątkowy pokaz mody z wystawą fotografii, tańcem i muzyką na żywo

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Projektantka mody Urszula Kaczor będzie realizować w Rzeszowie projekt The Birds. To pokaz mody inspirowany ptakami o kolorowym upierzeniu. Na uczestników czeka także wernisaż fotografii, występ tancerek oraz muzyka na żywo.

  Projektantka Urszula Kaczor organizuje pokaz kreacji, inspirowany polskimi ptakami o kolorowym upierzeniu (gilem, zimorodkiem, żołynią, dudkiem, wilgą, kraską). Odbędzie się on 19.02.2022 roku w Klubie Aloha w Nowym Świecie o godzinie 22:30.

  fot. strona wydarzenia na Facebooku

  Pokaz mody będzie połączony z wernisażem tematycznych fotografii, które zostaną przedstawione w formie elektronicznej na ekranach w Klubie. Za wykonanie zdjęć do wernisażu odpowiada Dominik Szpara z Sędziszowa Małopolskiego ze studia fotograficznego CherryCherry.

  – Mam na imię Dominik Szpara wraz z moja znajomą Anna Pawlucką tworzymy duet fotograficzny i działamy pod nazwa firmy Cherry Cherry Studio, specjalizujemy się w fotografii ślubnej jak również portretowej. Wykonywałem sesje między innymi dla Dobrych sklepów motocyklowych i Ambasadorki  Texaco Polska Sylwii Dzikiej. Lubimy kontakt z ludźmi i niepowtarzalną symbiozę która tworzy się między modelem a fotografem za pomocą emocji i uczuć  tworzymy subtelne obrazy które mają zatrzymać daną chwilę

  – mówi o sobie Dominik Szpara.

  Na pokazie makijaże modelek przygotuje instagramerka makijażowa Katarzyna Zamorska- Cholewa, pochodząca z powiatu Ropczycko- Sędziszowskiego Na swoim Instagramie publikuje kreatywne prace związane z wizażem: https://www.instagram.com/jestem_kejt/. Makijaże będzie wykonywać również Ola Pisarik z miejscowości Zgłobień.

  fot. materiały prasowe

  – Nazywam się Ola Pisarik, wykonuję makijaże okazjonalne oraz maluję Panny Młode od 5 lat, a na co dzień zajmuję sie stylizacją brwi. Ukończyłam Międzynarodowe Studium Dziewulskich które przygotowało mnie do zawodu wizażystka/charakteryzatorka

  – przedstawia się makijażystka.

  Za fryzury tancerek i modelek na pokazie będą odpowiedzialne uczennice z Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie z profilu fryzjerskiego. Będzie to dla nich pierwsza pomoc przy pokazie mody.

  W pokazie oprócz modelek wezmą udział także tancerki Szkoły Tańca senSDance z rzeszowskiego DK na Podwisłoczu. Tancerki będą tworzyły tło dla modelek i robiły show z elementami akrobatyki.

  Na potrzeby tego wydarzenia została stworzona specjalna muzyka- skomponowana została przez Alberta Pacześniaka- kompozytora do gier komputerowych filmów i teatrów. Za wokal odpowiedzialna była Magdalena Białorucka-Ogorzelec która w 2021 roku podczas Festiwalu Carpathia Festiwal zdobyła nagrodę za największą osobowość sceniczną. Na żywo w Klubie do utworu będą dogrywać bębniarze z „warsztatów Djembe Rzeszów”. To grupa ludzi zainicjowana przez Mateusza Ożoga. Prowadzą cotygodniowe zajęcia rytmiczne z perkusja zachodnio-afrykańską.

  Wejście na wydarzenie do Aloha jest płatne 20 PLN, ale bezpłatne zaproszenia na pokaz można odbierać osobiście w Rzeszowie w restauracji Under Seoul oraz w Atelier Katarzyny Złamaniec, a także w Sędziszowie Młp. w salonie kosmetycznym Time for beauty.

  fot. materiały prasowe

  – Mam na celu zrzeszać ludzi którzy chcą się pokazać innym, a nie mieli ani nie mają okazji. Zgłaszają się wtedy do mnie i ja przez takie wydarzenie umożliwiam im to. Nie tylko zatańczenie, ale również spróbowanie czegoś, co dawno mieli w planach ,ale nie było ku temu okazji, jak np. próba swoich sił w fotografii. Chciałabym spełniać marzenia nie tylko swoje, ale także innych ludzi poprzez właśnie takie angażowanie ich artystycznie. Działam tak już ponad 4 lata

  – mówił o swoim wyjątkowym przedsięwzięciu projektantka Urszula Kaczor.

  Urszula Kaczor zbiera środki finansowe na organizacje takich wydarzeń w mniejszych mniejszych miejscowościach. Można wspomóc jej działalność tutaj: https://patronite.pl/mywonderland_com_pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com