11 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Miasto Rzeszów będzie promowane w portach lotniczych i na pokładach samolotów

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś (28 lipca) podczas konferencji, która odbyła się w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka, Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa podpisał umowę dotyczącą promocji miasta dotyczącą działań promocyjnych obejmujących m.in. lotnisko Rzeszów – Jasionka, a także lotniska w Gdańsku i Szczecinie. Rzeszów będzie obecny także na pokładach samolotów PLL LOT. Planowane są również akcje promujące miasto w Splicie i Zadarze.

  Biuro Prasowe Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”

  W ramach umowy, która będzie obowiązywać do końca marca 2022 r., planowane są wydarzenia promocyjne w Gdańsku i Szczecinie, reklamy wielkoformatowe na lotniskach, emisja spotów reklamowych, publikacje w magazynie pokładowym PLL LOT oraz komunikacja w mediach społecznościowych. Ponadto pasażerowie podróżujący na trasach krajowych obsługiwanych przez narodowego przewoźnika będą otrzymywać materiały promujące stolicę Podkarpacia.

  Biuro Prasowe Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”

  „Dzisiejsze wydarzenie jest początkiem nowego podejścia do wspólnych relacji miasta i portu lotniczego. Stawiam na współpracę, bo powoduje ona zawsze obustronne korzyści. Nowoczesne, sprawnie funkcjonujące lotnisko z dużą liczbą połączeń to korzyść dla miasta i jego mieszkańców”

  – mówił prezydent Konrad Fijołek.

  Biuro Prasowe Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”

  Rzeszów na promocję w portach lotniczych i na pokładach samolotów wyda milion zł.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -