niedziela, 25 lutego, 2024
+

  Jesteś singlem? Spędź Walentynki w Teatrze na Sokoła i poznaj swoją drugą połówkę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zakochaj się w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Już w nadchodzące Walentynki, jeśli jesteś singlem, koniecznie wybierz się na jeden ze spektakli. Teatr zagra „Marię Stuart”, ale to oczywiście nie koniec atrakcji i to dopiero początek niespodzianek, które przygotowuje teatr ten. Jeśli nie masz drugiej połówki, jesteś tzw. „singlem” i chciałbyś, a może chciałabyś się w kimś zakochać, przyjdź 14 lutego do teatru. Na czym będzie polegała cała akcja?

  Oczywiście zobaczysz na deskach Dużej Sceny spektakl walentynkowy pod tytułem „Maria Stuart”, Juliusza Słowackiego, w reżyserii Martyny Łyko, ale to nie wszystko. Teatr zaprasza nie tylko zakochane w sobie pary, ale też osoby samotne, poszukujące miłości. A dla tych właśnie, osób, które nie żyją w żadnym związku teatr zaplanował randkę! Na czym ona będzie polegała i jak to możliwe, że kogoś poznasz? W przerwie między jedną a drugą częścią spektaklu, teatr zaprasza wszystkich, szczególnie singlów do saloniku Siemaszkowej, na lampkę wina. To wtedy możesz do kogoś podejść, albo ktoś do ciebie podejdzie i nawiążecie kontakt. Jeśli dana osoba ci się spodoba, możecie oczywiście wymienić się kontaktami i w taki sposób wasza znajomość może się rozwinąć, poza teatrem.

  Ta inicjatywa to idealna okazja do tego, by w końcu kogoś znaleźć. Odważ się, wybierz się tego dnia do kina i znajdź kogoś, z kim możliwe, że spędzisz resztę życia! To jedyne takie przedsięwzięcie, które teatr jeden raz w tym roku organizuje. Nie przegap szansy oraz okazji na poznanie kogoś, kto możliwe, że ci się spodoba.

  Uczestnictwo w takiej „akcji” możliwe, że sprawi, że będziesz mógł lub też mogła poznać ciekawych, interesujących ludzi, a do tego wszystkiego się zakochać. Teatr zaprasza zatem wszystkie pary, ale nie tylko, bo także i singli, do tego, by rezerwować wejściówki, kupować bilety i w końcu już w następną środę wybrać się do teatru. Bilety na wydarzenie można rezerwować telefonicznie i kupować w Kasach Teatru. Każdy singiel otrzyma do biletu specjalny kupon na lampkę wina.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com