poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Przypominamy o możliwości korzystania ze studia nagrań ERDEK STUDIO oraz zapraszamy do posłuchania najnowszego podcastu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przypominamy o fantastycznej możliwości skorzystania z studia nagrań, ERDEK STUDIO! Jeśli śpiewasz, grasz na gitarze, uczysz śpiewu lub tworzysz własne kawałki w zespole rockowym, to Rzeszowski Dom Kultury filia Słocina zapraszają do siebie.

  Odwiedzenie takiego studia daje nie tylko wspaniałą szansę nagrania własnych melodii lub coverów, ale też przekonania się, jak można realizować dźwięk, na czym polega tworzenie muzyki, od właściwego ustawienia się przed mikrofonem po mix oraz mastering. To miejsce co więcej oferuje nagrania muzyczne, lektorskie i inny cały, pakiet usług, również z udostępnieniem sprzętu muzycznego. A oprócz tego, jest tam też sala prób o powierzchni niewiele ponad 25 metrów kwadratowych. A ostatnio, studio nagrań, które nosi nazwę ERDEK, gościło Monikę Wruszak, autorkę BOHEMESS PODCAST, nagrywającą w placówce tej, na Słocinie inspirujący materiał z Paulą Balicką-Zańczak (Ogiettaj). Ty także możesz stworzyć tam też swój podcast. Wystarczy, że masz na to ciekawy pomysł!  

  Odcinek z Paulą Balicką-Zańczak dotyka wielu tematów, m.in. jej drogi przez życie, wyborów biznesowych, otwartości na zmiany oraz diagnozy ADHD. To godzinna podróż pełna inspiracji. Rzeszowski Dom Kultury bardzo zachęca do odsłuchania i dzielenia się feedbackiem po przesłuchaniu tej fascynującej rozmowy.

  Host: Monika Wruszak @bohemessss

  Gościni: Paula Balicka-Zańczak @ogiettaj

  A wszystko, cały podcast dostępny jest w serwisie – https://open.spotify.com/episode/1NfYBgeN0rwWWrCpMOvbmJ?si=2JiuUg81Tu-aDQdW7e8SWA&fbclid=IwAR3J5H2iqJ3VWNoScn08R1AMM-5i7slMn1-O5_bkk76-aABBV3Dd0ULVtw4&nd=1&dlsi=5e11dae1c78945c9.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com