środa, 21 lutego, 2024
+

  W Filharmonii, już niedługo usłyszysz największe przeboje Diany Ross, czy Franka Sinatry pod akompaniamentem orkiestry!  

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W magiczny wieczór 9 lutego 2024 roku, unikalne brzmienia największych gwiazd światowej muzyki rozrywkowej i jazzowej wypełnią przestrzeń Sali Koncertowej Filharmonii Podkarpackiej. Publiczność będzie miała okazję delektować się klasycznymi przebojami, które zyskały uznanie na całym świecie, interpretowanymi w zupełnie nowej odsłonie. Na liście artystycznych podaży znalazły się utwory takich ikon jak Frank Sinatra, Diana Ross, Al Jarreau, Whitney Houston czy Marvin Gaye, przywołujące ducha złotych lat światowej muzyki.

  Pod batutą utalentowanego Pawła Steczka, który pełni rolę kierownika muzycznego, sala wypełni się dźwiękami, które przeniosą słuchaczy w krainę emocji i melodyjnych uniesień. Paweł Steczek, odpowiedzialny za aranżacje muzyczne, wcieli się w role wieloinstrumentalisty, operując zarówno fortepianem, jak i akordeonem oraz syntezatorem. Jego wyjątkowe podejście do muzyki sprawi, że znane utwory nabiorą świeżości i nowego wymiaru.

  Nie zabraknie także wyjątkowych artystów polskiej sceny rozrywkowej, którzy dodadzą swojego niepowtarzalnego uroku i energetycznego szaleństwa do tego muzycznego wydarzenia. Wystąpią niezapomniani Olga Szomańska oraz Marcin Januszkiewicz, którzy swoim talentem porwą publiczność w wir emocji.

  Orkiestra Filharmonii Podkarpackiej, będąca integralną częścią tego spektaklu, dostarczy pełnego kunsztu muzycznego, tworząc piękną harmonię brzmień wraz z zespołem Pawła Steczka. To wyjątkowe połączenie instrumentalne stworzy niezapomnianą atmosferę koncertu, gdzie każda nuta stanie się magiczną chwilą.

  Osoby pragnące uczestniczyć w tym muzycznym święcie już teraz mogą dokonywać rezerwacji biletów poprzez Kasę Biletową. Sprzedaż online rozpocznie się z kolei 3 lutego 2024 roku. Bądźcie gotowi na niezwykłe doświadczenie muzyczne, które przeniesie Was w świat magii dźwięków i emocji. Do zobaczenia w Filharmonii, gdzie muzyka stanie się wspólnym językiem, łączącym serca i umysły wszystkich obecnych!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com