niedziela, 25 lutego, 2024
+

  Areszt tymczasowy za posiadanie narkotyków w znacznej ilości

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przeworscy policjanci zabezpieczyli ponad kilogram suszu roślinnego, gdy zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Oprócz braku uprawnień do kierowania i przekroczenia prędkości, mężczyzna był poszukiwany, a w jego samochodzie znaleziono narkotyki. Otrzymał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został tymczasowo aresztowany.

  W poniedziałek wieczorem na ulicy Lwowskiej w Przeworsku policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli Mazdę, ponieważ kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o 29 km/h w obszarze ograniczonym do 50 km/h. Sprawdzając dane, okazało się, że 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami i jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Sanoku oraz tamtejszy sąd rejonowy.

  Dodatkowo, dziwne zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. W samochodzie mężczyzny znaleziono dwa worki ciemnozielonego suszu, który po wstępnym badaniu potwierdził się jako marihuana o wadze 1051,2 gramów. Substancje trafią do laboratorium kryminalistycznego dla dokładnej analizy.Podczas rozmowy z policją, kierowca przyznał się do wcześniejszego palenia marihuany. Pobrano mu krew do badań na obecność środków odurzających, a następnie został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

  Po przesłuchaniu, 22-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Przeworscy kryminalni złożyli wniosek o tymczasowe aresztowanie, które zostało zatwierdzone przez sąd na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com