środa, 21 lutego, 2024
+

  Jakiś czas temu, w M-GOK w Tyczynie odbyły się „Baśniowe Mikołajki”. Co działo się na tej imprezie?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Miejsko-Gminnym Ośrodek Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie zorganizował spotkanie ze świętym Mikołajem dla małych dzieci, które przez dłuższy czas w całym roku, oczekiwały jego przybycia, tym samym nadejścia grudniowych świąt oraz oczywiście otrzymania wyczekiwanych prezentów. Impreza pod nazwą „Baśniowe Mikołajki” pozostawiła ogromną radość wszystkich maluchom, które dostały podarunki prosto od siwobrodego Mikołaja, przebranego w charakterystyczny czerwony kostium oraz tradycyjną czerwoną czapkę.

  Całe wydarzenie odbyło się na początku grudnia, a uświetniły je różne występy dzieciaków, chodzących na zajęcia do M-GOK w Tyczynie, Domu Ludowego w Hermanowej, Domu Ludowego w Borku Starym oraz Domu Ludowego w Kielnarowej. Dodatkowo odbyło się tego dnia także przedstawienie dla dzieci pod tytułem – „Matylda w Krainie Mikołaja”. Wydarzenie to zgromadziło na jednej sali mnóstwo dzieciaków, które oprócz podarunków będą miały również wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęcia ze Świętym Mikołajem, które można było na tej imprezie sobie zrobić.

  Spotkanie mikołajkowe odbyło się dokładnie 8 grudnia 2023 roku, o godzinie 17:30 – późnym popołudniem, w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie. Dzielimy się pięknymi zdjęciami z całej imprezy, na których można podpatrzeć, jak wyglądały Mikołajki dla dzieci z Tyczyna oraz pobliskich okolic!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com