wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Kobieta mówiła, że znalazła torebkę okazało się zupełnie inaczej

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  66-letnia kobieta dokonała kradzieży w jednym z sklepów odzieżowych zlokalizowanych przy ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle. W ukradzionej torebce znajdowały się różne przedmioty, takie jak dokumenty, portfel, złote kolczyki oraz smartfon.

  Po popełnieniu czynu przestępczego, mieszkanka Jasła powróciła do sklepu i zwróciła skradzione mienie. Niestety, brakowało pewnej sumy pieniędzy, złotych kolczyków oraz kilku innych drobiazgów.

  W minionym tygodniu funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o możliwej kradzieży w jednym ze sklepów odzieżowych przy ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle.

  Zgłaszająca informowała, że podczas zakupów w sklepie, pozostawiła swoją torebkę na wieszaku. Po opuszczeniu placówki zauważyła, że nie ma jej przy sobie, a w sklepie również nie znalazła swojego mienia. Wewnątrz torebki miały się znajdować portfel z gotówką, dokumenty, smartfon, złote kolczyki, artykuły spożywcze i kosmetyki.

  Podczas interwencji do funkcjonariuszy oraz zgłaszającej zbliżyła się kobieta, donosząc, że znalazła zaginioną torebkę. Po otwarciu okazało się, że brakowało w niej pewnej sumy pieniędzy, złotych kolczyków, kosmetyczek i artykułów spożywczych. Analiza nagrań z monitoringu ujawniła, że to właśnie ta osoba odebrała torebkę. Po powrocie do sklepu w innych ubraniach udawała, że przypadkowo ją odnalazła. 66-latka przyznała się do kradzieży.

  Następnie kryminalni z Jasła udali się z nią do jej miejsca zamieszkania, gdzie odnaleźli skradzione przedmioty. Zostały one zwrócone pokrzywdzonej.

  O dalszych konsekwencjach dla 66-latki zadecyduje teraz sąd.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com