środa, 21 lutego, 2024
+

  Poczuj prawdziwą magię świąt na kolejnym, rzeszowskim bazarku w Parku Papieskim, organizowanym już za tydzień!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przed nami kolejny Podkarpacki Bazarek, który już po raz drugi zorganizowany jest w Rzeszowie, w Parku Papieskim. Już 2 grudnia wszyscy, którzy wybiorą się na targowisko będą mogli zrobić mikołajkowe, przedświąteczne zakupy. Jeśli chcesz poczuć magię zbliżających się świąt – przyjdź i kup coś, co przyda ci się do swojego domu na święta, na przykład jakąś piękną dekorację związaną z Bożym Narodzeniem, albo coś, co będziesz mógł podarować jako prezent pod choinkę najbliższym. Będzie to zatem wspaniała okazja, by w jednym miejscu znaleźć wszystko na nadchodzące, grudniowe święta.

  Bazarek będzie otwarty już od godziny 8 rano, a wystawcy ze swoimi rękodziełami, wyrobami lokalnymi, produktami spożywczymi oraz dekoracjami do domu będą na ciebie czekać do popołudnia, do godziny 14:00. Swoje auto możesz zaparkować na parkingu przy centrum handlowym L-eclerc. Warto dodać, że bazarek w Rzeszowie jest nową inicjatywą powstałą na wzór organizowanych targów przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą właśnie w Boguchwale.

  Pierwszy taki bazarek w Rzeszowie, odbył się 21 października 2023 roku. Mimo niesprzyjającej pogody, targ przyciągnął wiele osób. Także wtedy pojawiło się ze swoimi wyrobami i produktami aż 150 wystawców. Jak będzie tym razem? Przekonasz się, odwiedzając zbliżający się bazarek!

  Wszyscy wystawcy, którzy chcą sprzedać swoje wyroby powinni zgłosić się do 29 listopada 2023 roku. Nie zostało na to wiele czasu, dlatego wypełnij poniższą kartę zgłoszenia!

  https://www.podrb.pl/wydarzenia/magia-swiat-na-podkarpackim-bazarku-park-papieski-w-rzeszowie-w-swiatecznym-klimacie?fbclid=IwAR2ajCkFpDRNPsYZzqowMVg2dQ95xFjUORrEp02rvhDbwfIScEZ3zlpStVk

  Na organizowanym bazarku będzie można kupić smaczne i zdrowe produkty bezpośrednio od podkarpackich producentów żywności, warzywa i owoce na zimę, ręcznie robione ozdoby oraz świąteczne przysmaki. Zabierz najlepiej całą rodzinę, czy przyjaciół. Poczujcie unoszącą się magię świąt, aromat świątecznych przysmaków oraz towarzyszący tym zbliżającym się świętom jedyny taki w roku klimat.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com