piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Parking za złotówkę na lotnisku dla pasażerów lotów czarterowych do Marsa Alam

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nowa edycja promocji „Parking za 1 zł” została uruchomiona w podrzeszowskim porcie lotniczym. Tym razem oferta obejmuje wszystkie loty czarterowe do Marsa Alam, dokonane w okresie od 15 listopada do 15 grudnia 2023 roku. Dzięki tej promocji można zaoszczędzić nawet 148 złotych.

  Promocją objęci są podróżujący na zimowy urlop z lotniska Jasionka do Marsa Alam, uczestniczący w wycieczkach zorganizowanych przez biuro podróży „Coral Travel” i nabywający swoje bilety w okresie promocyjnym. Po przylocie należy udać się do Punktu Obsługi Pasażera, przedstawiając bilet parkingowy oraz dokument zakupu z widoczną datą w okresie objętym promocją. W ramach tej oferty, podróżujący przez okres do 8 dni zapłacą jedynie 1 zł za parking (zamiast standardowych 99 zł), natomiast dla pobytów do 15 dni opłata wyniesie również 1 zł (zamiast 149 zł). Dłuższe pobyty nie kwalifikują się do tej promocji. Szczegółowe informacje dotyczące akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej lotniska.

  Czarterowe loty do egipskiego kurortu na Riwierze Morza Czerwonego rozpoczynają się 21 grudnia i są obsługiwane przez firmę Enter Air. W sezonie zimowym z lotniska Jasionka, oprócz trzech destynacji w Egipcie, istnieje możliwość skorzystania z czarteru do Sri Lanki (od 25 grudnia) lub lotów regularnych do Włoch (Rzym i Mediolan), Irlandii (Dublin), Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Bristol i East Midlands), Niemiec (Monachium) oraz na krajowej trasie do Warszawy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com