wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  W miniony piątkowy wieczór, w Galerii Rzeszów odbył się pokaz mody z modelkami oraz pięknymi kreacjami autorstwa różnych projektantek!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dokładnie 10 listopada, w miniony piątek w Rzeszowie, na al. Józefa Piłsudskiego 22, w Galerii Rzeszów, przy punkcie, gdzie znajduje się popularna kawa w mieście – ze Starbucksa, odbył się wieczorem pokaz mody. Impreza rozpoczęła się o 17:00, a podczas jej trwania wszyscy miłośnicy mody, ale też ciekawscy mogli obejrzeć różne, przepiękne, ale też ciekawe kreacje, które zaprojektowały designerki. Podczas pokazu mody, na rozłożonym wybiegu zaprezentowały rożne stroje piękne modelki, do tego wszystkiego wystąpiła też wokalistka.

  Swoje kolekcje zaprezentowały Młode Projektantki ze Szkoły Mody w Rzeszowie oraz z Zespołu Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie. Kreacje, które pokazały modelki wszystkim się bardzo podobały. Specjalne podziękowania należą się również nauczycielom placówek, którzy pomogli podczas organizacji całej imprezy modowej.

  Swoje kreacje pokazały na modelkach takie designerki, jak – Kinga Dereń, Aleksandra Homik, Oliwia Kolano, Emilia Skura, Weronika Trzeciak.

  Warto było uczestniczyć w tym modowym wydarzeniu. Pokazy mody pozwalają zobaczyć najnowsze trendy w świecie mody. To doskonała okazja do zainspirowania się prezentowanymi ubraniami, ale nie tylko. To również ciekawa forma rozrywki oraz spędzenia czasu wolnego. Jeśli szczególnie nie byłeś nigdy na podobnym evencie, warto było się wybrać. Śledź na bieżąco media społecznościowe. Może w Rzeszowie zostanie zorganizowany pokaz mody, w niedługim czasie, na który się wybierzesz i którego nie przegapisz?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com