niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Trwa nabór wolontariuszy, którzy chcą pracować przy organizacji oraz promocji różnych imprez i wydarzeń kulturalnych w Rzeszowie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od zawsze marzyłeś o tym, by być częścią zespołu, organizującego wiele wydarzeń kulturalnych? Chciałeś zdobyć cenną wiedzę, doświadczenie i umiejętności związane ze współtworzeniem różnych imprez, na terenie Rzeszowa? Jeśli chciałeś zawsze sprawdzić się w tej roli, Rzeszowski Inkubator Kultury przygotował ofertę specjalną właśnie dla takich osób, jak ty! Zgłoś się do wolontariatu, działającego przy Estradzie Rzeszowskiej. Możesz się zdecydować do 30 października 2023 roku, przesyłając do tego dnia formularz, który znajduje się na stronie internetowej www.inkubatorkultury.eu. Inkubator bardzo zachęca do zgłoszeń osoby młode, które skończyły 16 rok życia, gwarantując przesympatyczną atmosferę, jaka panuje w wolontariacie!

  Za co dokładnie będziesz odpowiedzialny?

  W ramach Akademii Wolontariatu, będziesz mógł poznać od „kuchni”, jak organizuje się przeróżne festiwale, koncerty, bądź inne wydarzenia czy imprezy, po prostu współtworzyć życie kulturalne w naszym mieście, Rzeszowie! Uczestnictwo jest długofalowe.

  Co do tej pory udało się współtworzyć?

  Wolontariusze Estrady Rzeszowskiej współtworzą festiwale takie jak: Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury, Rockowa Noc, Rzeszów Breakout Days, Święto Paniagi czy Karpaty na Widelcu z udziałem Roberta Makłowicza. Uczestniczą też w organizacji wielu koncertów, wystaw, spotkań autorskich i innych działań realizowanych przez Estradę Rzeszowską, Rzeszowski Inkubator Kultury i Rzeszowskie Piwnice.

  Co zyskasz dzięki pracy w takim wolontariacie?

  Wolontariat ten daje wspaniałą możliwość podszkolenia się  w tym, jak organizuje i współtworzy się imprezy kulturalne. Zdobędziesz cenne doświadczenie oraz wiedzę na przykład podczas różnych organizowanych szkoleń, czy też spotkań oraz zajęć i ćwiczeń. Rozwiniesz swoje kompetencje. Nauczysz się komunikatywności. Będziesz uczestniczyć w obsłudze największych imprez kulturalnych w Rzeszowie.

  Warto dodać, że wielu absolwentów tej akademii dzisiaj spełnia się w swojej branży!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com