sobota, 30 września, 2023
+

  Dodatkowy samolot z Warszawy na beatyfikację Rodziny Ulmów i loty promocyjne z Rzeszowa

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W nadchodzącą niedzielę, 10 września, w miejscowości Markowa odbędzie się uroczysta beatyfikacja Rodziny Ulmów. Z tej okazji Polskie Linie Lotnicze dołożą do siatki lotów jeden samolot specjalny do Rzeszowa.

  Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tej ważnej ceremonii, marszałek województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl, zainicjował dodatkową rotację samolotu z Warszawy. Informacje na ten temat podał Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

  Samolot LOT Polish Airlines wyruszy z lotniska Chopina o godzinie 7:15 rano, a planowane jest jego przybycie na lotnisko w Jasionce o godzinie 8:00. Bilety na ten lot można nabyć na stronie internetowej lot.com.

  Rozpoczynając od tego tygodnia aż do zakończenia sezonu letniego, linie lotnicze Wizz Air będą obsługiwać trasy z Jasionki do Rzymu aż trzy razy w tygodniu. To świetna okazja, aby odwiedzić Wieczne Miasto, zwłaszcza że ceny biletów są naprawdę atrakcyjne. Nie przegapcie tej szansy na podróż i rezerwujcie swoje bilety na stronie wizzair.com już teraz.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com