wtorek, 26 września, 2023
+

  Informujemy, że do obsady aktorskiej rzeszowskiego Teatru Maska dołącza Katarzyna Lewandowska!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Do rzeszowskiego Teatru Maska dołącza nowa aktorka! Kim jest Katarzyna Lewandowska, która już dzisiaj, popołudniu zadebiutuje w „Masce” o godzinie 16:30 i zagra podczas przedstawienia „Pradawne drzewo”? Dodajemy, że wystąpi ona w najbliższym czasie także w kilku innych spektaklach. Zarówno mali jak i duzi widzowie będą mogli ją oglądać w takich przedstawieniach, jak: wspomniane już PRADAWNE DRZEWO (reż. Honorata Mierzejewska-Mikosza), KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI (reż. Tomek Kaczorowski) oraz WŁOSY MAMY  (reż. Tomasz Maśląkowski).

  Kim jest Katarzyna Lewandowska?

  Mimo, że jest obecnie aktorką, skończyła na początku studia inżynierskie na Uniwersytecie Przyrodniczym. Później, podążając za swoją pasją i miłością do aktorstwa dostała się na wydział lalkarski do wrocławskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Obecnie, Kasia kończy swoje studia i jest w trakcie pisania pracy magisterskiej. Miejscem, z którego pochodzi jest Przemyśl, leżący na Podkarpaciu. W wolnych chwilach praktykuje jogę, pisze wiersze oraz teksty do piosenek, lubi przebywać i obserwować malownicze krajobrazy rzek, strumieni czy wodospadów. Urodziła się w 1995 roku. Wolny czas często również spędza aktywnie, na przykład pływając, jeżdżąc na łyżwach, czy też na nartach. Pasjonowała się w akrobatyce, gimnastyce, tańcu towarzyskim. Rozwija swój talent aktorski razem ze śpiewem i dubbingowaniem.

  Wystąpiła już w takich filmach, jak: „Drogi wolności” 2019, „Polskie zabójczynie” 2021; „Pierwsza Miłość” 2021-2022; „Święty” 2022; „Dzielnica strachu” 2022; „Lombard. Życie pod zastaw” 2022; „Kurierzy” 2023. Grała do tej pory także w kilku spektaklach teatralnych, między innymi w Teatrze Polskim we Wrocławiu.

  Życzymy nowej aktorce, Kasi wielkiej kariery oraz sukcesów w aktorstwie, wielu odegranych ról i po prostu powodzenia!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com