sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Brak zachowania bezpiecznej odległości powodem zderzenia

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W miejscowości Blizne miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów, w wyniku którego jedna osoba została przewieziona do szpitala. Incydent był spowodowany brakiem zachowania odpowiedniej odległości między pojazdami przez kierującą oplem. Na szczęście obrażenia kierującej Seatem okazały się być niewielkie.

  We wtorek 8 sierpnia tuż przed godziną 11, dyżurny komendy w Brzozowie otrzymał doniesienie o wypadku drogowym, który miał miejsce w miejscowości Blizne, na głównej trasie prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa. Według informacji ze zgłoszenia, jeden człowiek ucierpiał w tym zdarzeniu. Na miejsce zdarzenia skierowano funkcjonariuszy ruchu drogowego.

  Policjanci wyjaśnili, że odpowiedzialna za to zdarzenie kobieta, kierująca Oplem, nie zachowała odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu, którym był Seat. W momencie, gdy kierująca seatem zdecydowała się na skręt w lewo, kierująca oplem uderzyła w tył Seata.

  fot. KPP Brzozów/Podkarpacka Policja

  W wyniku tego zderzenia kierująca Seatem doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala karetką pogotowia. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy na miejscu wypadku. Na szczęście obrażenia poszkodowanej okazały się być niewielkie.

  Obie kierujące były trzeźwe. 50-letnia obywatelka Francji, która kierowała Oplem, została ukarana mandatem za stworzenie zagrożenia dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com