czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Power speech – czyli spotkanie motywacyjne, które poprowadzi ceniona instruktorka już w nadchodzący piątek!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  3. marca 2023 roku Rzeszowski Inkubator Kultury zaprasza wszystkich na wyjątkowe spotkanie, na którym Beata Kapcewicz – ekspertka i m.in. autorka książek z dziedziny kariery i przywództwa przeprowadzi szkolenie. Mityng przewidywany jest odbyć się w godzinach – 11:00 do 13:00 dla pierwszej grupy, oraz w godzinach od 16:00 do 18:00 dla drugiej grupy. Miejscem zajęć będzie budynek RIK, przy ul. Jagiellońskiej 24 w Rzeszowie. To będą bardzo wartościowe warsztaty, po których słuchacze na pewno poprawią swoje kompetencje miękkie i lepiej będą sobie radzili w swoich dotychczasowych obowiązkach.

  O czym będą warsztaty?

  Celem spotkania jest wzmocnienie umiejętności obszaru kompetencji miękkich. Wszystko czego doświadczamy w życiu jest rezultatem naszych działań lub ich braku. Na szczęście każdy rezultat można zmienić. Pytanie tylko – jak? Często ludzie mają wyzwania z opuszczeniem bezpiecznej przystani, wola pozostać w strefie komfortu. Potrafią to tłumaczyć tak, żeby nikt im nie zarzucił, że nic nie robią. Strach przed porażką ma większą siłę niż sama porażką. Jednak trzeba jej stawić czoło. Jak zatem otworzyć się na nowe: zmiany, działania, by pozytywnie i z otwartością patrzeć w przyszłość?

  Podczas spotkania prowadząca Beata Kapcewicz poruszy ważne a czasem trudne wątki, które pozwolą na refleksje, inspiracje i gotowość do zmiany, by z optymizmem patrzeć w przyszłość.

  Podczas wystąpienia uczestnicy:

  – odkryją, jak z odwagą wchodzić w nowe i nieznane,

  – Dowiedzą się, jak jeszcze szybciej mogą osiągać rezultaty w pracy i w życiu

  – Odkryją, jak mogą wnosić jeszcze większą wartość do pracy zespołowej

  – Poznają rozwiązania, które pozwolą uwolnić ich potencjał i wprowadzić zespół na wyższy poziom.

  Szkolenie prowadzi Beata Kapcewicz

  Praktykujący lider – Prezes Zarządu Momentum Way Group, w skład której wchodzą trzy spółki, w tym Momentum4Business. Trener Zarządów. Autorka książek z dziedziny kariery i przywództwa. Uznawana za jednego z najbardziej doświadczonych i skutecznych Trenerów Biznesu. W jej programach brało udział blisko 100 000 menedżerów, liderów i ekspertów. Wspiera Zarządy i menedżerów największych międzynarodowych firm i liderów najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla menedżerów w Polsce i zagranicą. Od wielu lat występuje na dużych biznesowych scenach, wzmacniając liderów, menedżerów, Zarządy i HR. Uczy kwestii, które najpierw sama wdraża we własnych firmach. Od 20 lat prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe. Przez ostatnie 12 lat pracowała z menedżerami nad ich rozwojem, karierą i osobistą marką.

  Szkolenie jest bezpłatne. Zgłoszenia należy przesyłać na adres kontakt@inkubatorkultury.eu Liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie realizowane jest przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com