piątek, 29 marca, 2024
+

Developres pokonuje ŁKS i melduje się w ćwierćfinale Pucharu Polski!

Developres Rzeszów pokonał ŁKS Commercecon Łódź w hicie 1/8 Pucharu Polski i tym samym awansował do ćwierćfinału, gdzie zmierzy się z UNI Opole.

Zawodniczki Stephana Antigi fantastycznie weszły to w spotkanie, prowadząc nawet 18-9. Od tego momentu coś się zacięło i to ŁKS był bliższy wygrania seta, wychodząc na prowadzenie 22-23. Zawodniczki z Łodzi nie skorzystały jednak z okazji, popełniając błędy w dwóch kolejnych atakach, co ostatecznie dało wygraną rzeszowiankom.

Drugi set z początku był wyrównany, jednak dzięki wspaniałej serii punktowej zawodniczki z Rzeszowa odskoczyły rywalkom, wygrywając 25-17. Do końca kolejnej partii ŁKS starał się utrzymać kilkupunktową przewagę, którą zdobył na początku co ostatecznie się udało, zwyciężając 20-25.

Czwarta odsłona meczu zapowiadała wielkie emocje do ostatniej akcji. Obie drużyny zdobywały punkt za punkt, jednak ostatecznie to Developres zwyciężył 25-23.