poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Mężczyzna utonął na rzeszowskiej Żwirowni

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Pod nadzorem prokuratury, policjanci badają okoliczności wczorajszego zdarzenia na terenie kąpieliska Żwirownia. 59-letni mężczyzna, po wejściu do wody, zaczął tonąć. Niestety, mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować i zmarł w szpitalu.

  O godzinie 15:30 dyżurny miejski otrzymał zgłoszenie o topiącym się mężczyźnie na terenie kąpieliska Żwirownia. Na miejsce zdarzenia został wysłany policyjny patrol, który potwierdził zgłoszenie.

  Według wstępnych ustaleń policji, 59-letni mieszkaniec Rzeszowa spędzał czas na kąpielisku razem ze swoim krewnym. Obaj najprawdopodobniej pili alkohol. W pewnym momencie 59-latek postanowił się ochłodzić i wszedł do wody w niestrzeżonym miejscu, gdzie nagle zaczął tonąć.

  Jego krewny, zauważywszy niebezpieczną sytuację, pobiegł po ratowników, którzy wyciągnęli mężczyznę z wody i rozpoczęli akcję ratunkową.

  Ratownicy medyczni, którzy również przybyli na miejsce zdarzenia, zdołali przywrócić funkcje życiowe 59-latka. Niestety, mimo przewiezienia go do szpitala, mężczyzna zmarł kilka godzin później.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com