czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Zapowiada się pierwszy taki stand-up w plenerze, gdzie każdy będzie mógł wystąpić, na terenie rzeszowskiej FOSY!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jeśli nie wiesz, stand-up to forma komedii, w której komik (często zwany stand-uperem) występuje przed publicznością, prezentując przygotowane wcześniej monologi i żarty. Cechą charakterystyczną stand-upu jest bezpośrednia interakcja z publicznością, co sprawia, że każde przedstawienie jest niepowtarzalne. Rzeszów właśnie po raz pierwszy stanie się sceną dla wyjątkowego wydarzenia – stand-upu w plenerze!

  To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć komedii na świeżym powietrzu, w ramach „Open Mic”. Ta forma stand-upu daje każdemu chętnemu możliwość wystąpienia na scenie i zaprezentowania swojego talentu. Wystąpią zarówno doświadczeni komicy, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z humorem na scenie.

  Co to jest „Open Mic”?

  „Open Mic” to przestrzeń, gdzie każdy, kto czuje w sobie potencjał komediowy, może wziąć mikrofon i spróbować swoich sił przed publicznością. Każdy uczestnik dostaje swoje „5 minut” sławy, aby rozbawić zgromadzonych widzów. Dla doświadczonych komików to szansa na przetestowanie nowych żartów, a dla nowicjuszy – na sprawdzenie swoich umiejętności i przekonanie się, czy mają talent do stand-upu.

  Osoby zainteresowane występem mogą zgłosić się poprzez Facebooka Stand-Up Rzeszów. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć – kto pierwszy, ten lepszy! Każdy występ trwa 5 minut, co zapewnia dynamiczne i różnorodne show.

  Wydarzenie współorganizuje grupa Stand-Up Rzeszów, lokalna społeczność pasjonatów komedii, która od kilku lat występuje na scenach w całej Polsce. Grupa ta, choć działa wspólnie od niespełna roku, już zdążyła zdobyć uznanie w świecie Stand-Upu, promując komedię i zachęcając innych do spróbowania swoich sił na scenie. Impreza startuje w rzeszowskiej FOSIE o godzinie 19:30, 19 lipca 2024 roku. Występ poprowadzi Maciek Ambicki, doświadczony komik znany z występów w całym kraju.

  Tego wieczoru na scenie pojawią się:

  Maciek Ambicki – @ambicki_standup, który jednocześnie poprowadzi całe wydarzenie.

  Natalia Adamowska – @adamowskan, jedna z najbardziej obiecujących komików na polskiej scenie.

  Kuba Pudło – @pudlo_jakubu, komik znany z ciętego języka i błyskotliwych obserwacji.

  Piotrek Jaskuła – @jasqula, którego humor potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagającą publiczność.

  Wieczór umili również specjalnie przygotowana karta od Johnnie Walker Blonde. To doskonała okazja, aby spróbować nowych smaków i cieszyć się wyjątkową atmosferą wieczoru.

  Jeśli jesteś fanem stand-upu, nie możesz przegapić tego wydarzenia! Już niedługo, Fosa stanie się epicentrum śmiechu i dobrej zabawy. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wieczorze. Niezależnie od tego, czy chcesz spróbować swoich sił na scenie, czy po prostu przyjść i świetnie się bawić jako widz, „Open Mic” w Rzeszowie to wydarzenie, którego nie można przegapić. Do zobaczenia zatem!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com