poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Rzeszowskie BWA zaprasza na wakacyjne warsztaty plastyczne dzieci, młodzież i seniorów!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowskie Biuro Wystaw Artystycznych (BWA) przygotowało wyjątkową propozycję dla miłośników sztuki w każdym wieku. Już w sobotę, 13 lipca 2024 roku, odbędą się tematyczne warsztaty plastyczne, które otwierają cykl spotkań ze sztuką w ramach programu „Atrakcje na Wakacje”.

  Warsztaty dla dzieci i młodzieży

  Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży zaplanowano na godziny 10:00 – 12:00. Jest to doskonała okazja dla najmłodszych artystów, aby rozwijać swoje umiejętności i wyobraźnię pod okiem doświadczonych instruktorów. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały do pracy, dlatego uczestnicy powinni jedynie zabrać odpowiednią odzież ochronną, aby zabezpieczyć się przed farbami

  Spotkania te nie wymagają wcześniejszych zapisów i są całkowicie bezpłatne, co czyni je dostępnymi dla wszystkich chętnych. To doskonały sposób na kreatywne spędzenie sobotniego poranka, a także możliwość nawiązania nowych znajomości w artystycznej atmosferze.

  Warsztaty dla seniorów

  Tego samego dnia, od godziny 12:00 do 14:00, rzeszowskie BWA zaprasza seniorów na warsztaty plastyczne, skupiające się na rysunku i malarstwie. Jest to pierwsze spotkanie z cyklu „Atrakcje na Wakacje”, które będą kontynuowane w kolejnych terminach: 27 lipca, 10 sierpnia oraz 24 sierpnia.

  Podobnie jak w przypadku warsztatów dla dzieci i młodzieży, organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały, a uczestnicy powinni jedynie przynieść odpowiednią odzież ochronną. Seniorzy będą mieli okazję rozwijać swoje artystyczne pasje w przyjaznym i inspirującym środowisku, pod okiem doświadczonych instruktorów. Warsztaty są również bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów.

  Program „Atrakcje na Wakacje”

  Program „Atrakcje na Wakacje” ma na celu zaoferowanie mieszkańcom Rzeszowa i okolic ciekawych i wartościowych form spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Warsztaty plastyczne organizowane przez BWA są tylko jednym z wielu elementów tego programu, który łączy edukację, zabawę i rozwijanie pasji w jednym.

  BWA w Rzeszowie zawsze stawia na wysoką jakość i profesjonalizm w swoich działaniach, a organizowane warsztaty są tego najlepszym przykładem. Dzięki bezpłatnym zajęciom, zarówno dzieci, młodzież, jak i seniorzy mogą odkrywać świat sztuki bez barier finansowych.

  Rzeszowskie BWA serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wyjątkowe warsztaty plastyczne, które odbędą się już 13 lipca 2024 roku. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje artystyczne umiejętności, poznać nowych ludzi i spędzić czas w kreatywnej atmosferze. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich, nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie coś dla siebie w bogatym programie „Atrakcje na Wakacje”. Przyjdźcie i odkryjcie radość tworzenia razem z BWA w Rzeszowie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com