czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Nie masz planów na sobotę? Wybierz się na Dzień Osiedla Bzianka, gdzie będzie sporo ciekawych atrakcji!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Dom Kultury wraz z Radą Osiedla Bzianka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Osiedla Bzianka. To radosne święto odbędzie się w sobotę, 13 lipca 2024 roku, na placu przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów -Bzianka. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 16:00, a udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Dzień Osiedla Bzianka to doskonała okazja do integracji mieszkańców oraz wspólnego świętowania w atmosferze zabawy i radości. Organizatorzy przygotowali niezwykle bogaty program, który zadowoli zarówno najmłodszych, jak i dorosłych uczestników.

  Poznaj harmonogram imprezy!

  16:00-16:30 – Muzyka na dobry początek

  Impreza rozpocznie się od muzycznego powitania, które wprowadzi wszystkich w doskonały nastrój i zachęci do uczestnictwa w kolejnych atrakcjach.

  16:30-16:45 – Oficjalne otwarcie Dnia Osiedla

  Chwilę później nastąpi oficjalne otwarcie Dnia Osiedla przez przedstawicieli Rzeszowskiego Domu Kultury oraz Rady Osiedla Bzianka. To moment, w którym mieszkańcy będą mogli usłyszeć o planach i działaniach lokalnych władz na rzecz rozwoju osiedla.

  16:45-17:15 – Pokaz bachaty – Taneczny Rzeszów

  Taneczna szkoła z Rzeszowa zaprezentuje pokaz bachaty, tańca, który zyskuje coraz większą popularność. Dynamiczne i pełne emocji ruchy z pewnością przyciągną uwagę publiczności.

  17:15-18:30 – Gry, zabawy i konkursy rodzinne

  Po tanecznym pokazie przyjdzie czas na gry i zabawy rodzinne. W programie znajdą się konkursy, w których będą mogły uczestniczyć całe rodziny, wzmacniając więzi i dostarczając mnóstwo śmiechu oraz radości

  18:30-19:00 – Występ Zespołu Śpiewaczego Sztajerek z Rzeszowskiego Domu Kultury filia Przybyszówka

  Następnie na scenie pojawi się Zespół Śpiewaczy Sztajerek, który zaprezentuje tradycyjne i współczesne utwory. To doskonała okazja, aby posłuchać lokalnej muzyki i docenić talent mieszkańców.

  19:00-19:30 – Pokaz z nauką tańca towarzyskiego

  Dla tych, którzy chcieliby nauczyć się podstaw tańca towarzyskiego, przygotowano specjalny pokaz z nauką kroków. To świetna okazja, aby spróbować swoich sił na parkiecie pod okiem profesjonalistów.

  19:30-24:00 – Zabawa taneczna pod chmurką z DJ-em

  Wieczór zakończy się zabawą taneczną pod chmurką, którą poprowadzi DJ. To doskonała okazja, aby spędzić czas w towarzystwie sąsiadów i znajomych, tańcząc do ulubionych przebojów.

  Dodatkowo, na terenie wydarzenia będzie można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

  Strefa dmuchańców – różnorodne dmuchańce zapewnią dzieciom mnóstwo frajdy i radości.

  Warsztaty i pokazy straży pożarnej – strażacy z OSP Rzeszów-Bzianka zaprezentują sprzęt ratowniczy oraz pokażą, jak udzielać pierwszej pomocy.

  Wyroby kuchni lokalnej Koła Gospodyń Bzianka – smakosze będą mogli spróbować pysznych potraw przygotowanych przez lokalne gospodynie.

  Mary Kay – stoisko kosmetyczne – miłośnicy kosmetyków będą mieli okazję zapoznać się z ofertą i skorzystać z porad kosmetycznych.

  Konkurencje drużynowe i rodzinne – różnorodne konkurencje, które pozwolą sprawdzić swoje umiejętności i zacieśnić więzi rodzinne.

  Strefa gier wieloformatowych – gry planszowe i inne zabawy, które dostarczą rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

  Bańki mydlane XL, skręcanie figur balonowych, brokatowe tatuaże – kolorowe atrakcje, które zachwycą najmłodszych uczestników.

  Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Bzianka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania Dnia Osiedla Bzianka. To doskonała okazja, aby spędzić czas w miłej atmosferze, poznać sąsiadów, a także wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com