piątek, 12 lipca, 2024
+

  Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Chylińska, Papa D., Chłopcy z Placu Broni zagrają w Tarnobrzegu! Ale to nie wszystko!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Tarnobrzeg w tym roku przygotował wyjątkową ofertę kulturalną i rozrywkową, która przyciągnie mieszkańców oraz gości z okolic i dalszych regionów. W dniach 19-21 lipca odbędą się Dni Tarnobrzega, a organizatorzy zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Oto, czego można się spodziewać podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

  Piątek, 19 lipca – muzyczny start

  Dni Tarnobrzega rozpoczną się w piątek, 19 lipca, z serią koncertów, które rozgrzeją publiczność i wprowadzą w weekendowy nastrój.

  19:00 – Ganja Transformers: Ten energetyczny zespół rozkręci wieczór, wprowadzając publiczność w rytmiczne wibracje.

  20:00 – The Stubs: Później scenę przejmie rockowa grupa The Stubs, która swoimi surowymi brzmieniami przyciągnie fanów mocniejszych dźwięków.

  21:00 – Armia: legenda polskiego rocka, Armia, z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia swoim klasycznym repertuarem.

  22:00 – Izzy And The Black Trees: Wieczór zakończy występ Izzy And The Black Trees, wprowadzając publiczność w klimatyczne, alternatywne brzmienia.

  Sobota, 20 lipca – muzyczna i sportowa energia

  Sobota to dzień pełen emocji zarówno na scenie muzycznej, jak i na torze przeszkodowym.

  16:30 – Moore plays Moore: po południu rozpocznie się koncert zespołu Moore plays Moore, który wprowadzi słuchaczy w rockowe klimaty.

  18:30 – Papa D.: Następnie na scenie pojawi się zespół Papa D., który przeniesie publiczność w lata 80-te swoimi hitami.

  20:30 – Agnieszka Chylińska: Wieczór zakończy występ Agnieszki Chylińskiej, jednej z najbardziej charyzmatycznych artystek na polskiej scenie muzycznej.

  Oprócz muzycznych atrakcji, 20 lipca zaplanowano również RUN FIT – Bieg Przeszkodowy, organizowany przez Stowarzyszenie Fitneska. To wyzwanie sportowe obejmuje trzy kategorie:

  11:00 – Run fit kids: Dla najmłodszych uczestników.

  13:00 – Run fit elite: Dla najbardziej zaawansowanych biegaczy.

  15:00 – Run fit military: Dla tych, którzy szukają prawdziwego wyzwania.

  Nie można też zapomnieć o Holi – Święcie Kolorów, które rozpocznie się o godzinie 14:00. To barwne wydarzenie przyciągnie wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w tęczowej eksplozji radości.

  Niedziela, 21 lipca – muzyczne finały i motoryzacyjne wrażenia

  Niedziela to kulminacja Dni Tarnobrzega, która przyniesie kolejne muzyczne doznania oraz wyjątkowe wydarzenia dodatkowe.

  16:30 – Chłopcy z Placu Broni: Popołudnie zacznie się występem Chłopców z Placu Broni, którzy swoimi melodyjnymi utworami z pewnością przyciągną tłumy.

  18:30 – Krystyna Giżowska: Następnie publiczność będzie mogła cieszyć się występem Krystyny Giżowskiej, której piosenki pełne są emocji i nostalgii.

  20:30 – Dawid Kwiatkowski: Wieczór zamknie koncert Dawida Kwiatkowskiego, idola młodego pokolenia, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

  Dodatkowo, w niedzielę odbędzie się Parada i pokaz motocykli, organizowany przez Dark Hoods Polska. W godzinach od 13:00 do 14:30, miłośnicy jednośladów będą mieli okazję podziwiać wyjątkowe maszyny i pokaz umiejętności motocyklistów.

  W ramach Dni Tarnobrzega nie zabraknie również innych atrakcji. Już 15 lipca o godzinie 19:00 w sali widowiskowej TDK odbędzie się koncert zespołu New Bone, poświęcony pamięci Zbigniewa Namysłowskiego i Wojciecha Karolaka. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będą dostępne w TDK od 8 lipca.

  Dni Tarnobrzega to wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania i cieszenia się bogatym programem kulturalnym oraz sportowym. Organizatorzy zapraszają całe rodziny, obiecując mnóstwo radości, dobrej muzyki i niezapomnianych wrażeń. Nie przegapcie tego wydarzenia – do zobaczenia w Tarnobrzegu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com