czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Zapraszamy na Dni Gminy Hyżne. Będzie wiele występów, a gwiazdami Ania Wyszkoni oraz Krzysztof Cugowski!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Hyżne, znajduje się niedaleko samego Rzeszowa, bo 30 kilometrów od centrum stolicy Podkarpacia i już teraz zaprasza do siebie na wyjątkową imprezę, która odbywać się będzie już w nadchodzący weekend – 13 oraz 14 lipca. Dni Gminy Hyżne już po raz piąty zaoferują wiele wspaniałych atrakcji oczywiście dla dzieci, ale też dorosłych, a wszystko to odbywać się będzie na terenie Stadionu Sportowego w Dylągówce.

  Będzie sporo występów artystycznych, dyskoteka w plenerze, a gwiazdami wieczoru, które przyjadą w tym czasie do podrzeszowskiej miejscowości – gminy będzie Ania Wyszkoni – artystka, która znana jest z takich hitów, jak „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam” oraz Krzysztof Cugowski, lider zespołu Budka Suflera. Dodatkowo, będzie dostępne dla wszystkich stoisko w niedzielę, w godzinach od 15 do 18, gdzie będzie możliwość zapisania się jako potencjalny dawca szpiku.

  Poznaj cały program tej dwudniowej imprezy!

  Jeśli chodzi o pierwszy dzień wydarzenia, rozpocznie się ono 13 lipca, w nadchodzącą sobotę, o godzinie 16, popołudniu. Zaprezentuje się Alpha Dance Studio, różne zespoły wokalne oraz wokaliści, zespół Vocalovers, a widowisko taneczne przygotuje grupa „Taneczny Rzeszów”.

  Także popołudniu tego dnia, odbędzie się po raz trzeci już PODKARPACKI FESTIWAL AKTYWNOŚCI ARTYSTYCZNEJ „ARTIS” 2024. Przedsięwzięcie realizowane pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego jest konkursem talentów wokalnych, a główną misją festiwalu jest aktywizacja, wsparcie i promocja podkarpackiego środowiska muzycznego, konfrontacja umiejętności oraz wyłonienie laureatów – najciekawszych osobowości muzycznych festiwalu.

  O godzinie 20, wystąpi gwiazda wieczoru, czyli Krzysztof Cugowski razem z Zespołem Mistrzów. Do 2 w nocy, będzie trwała impreza taneczna z didżejem, który będzie puszczał muzykę, tak, by wszyscy się wspaniale wybawili.


  Jeśli chodzi o drugi dzień Dni Gminy Hyżne, rozpoczną się w niedzielę, 14 lipca trochę wcześniej, bo o 15:30. Zaproszeni goście wygłoszą swoje przemówienia, a dalej wszyscy uczestnicy będą mieli okazję oglądać różne występy artystyczne. Zaprezentują się w tym czasie Zespół Pieśni i Tańca „Hyżniacy” razem z kapelą. Będzie również przygotowany pokaz mody, przez Klub Seniora „Aktywni”. Ponownie zatańczy „Taneczny Rzeszów”. Zaprezentuje układy choreograficzne zespół tańca nowoczesnego „SAGAT”, a także będzie można obejrzeć pokaz zumby w wykonaniu Fit Dance, na czele z Moniką Majką. Od godziny 18 każdy będzie mógł posłuchać piosenek musicalowych, muzyki filmowej oraz rozrywkowej pt. „Perły”. Zaśpiewa Marta Tadla oraz Barbara Ducka z Chorzowskiego Teatru Rozrywki. Dalej, o 19:30 odbędzie się koncert zespołu Pozytywnie Nakręceni.

  A o 21, pokaże się na scenie gwiazda wieczoru – Ania Wyszkoni. Na koniec wspaniałej imprezy o 22:30 będzie można obejrzeć spektakularny, klimatyczny pokaz fajerwerków oraz pobawić się tak samo jak dzień wcześniej, podczas zabawy tanecznej, gdzie idealną muzykę do tańca będzie puszczał zaproszony didżej.

  Dodatkowe atrakcje, jakie będą towarzyszyły imprezie

  Przygotowane będą dla maluszków dmuchańce, animacje, liczne konkursy, eurobungee, quady, zaplatanie kolorowych warkoczyków, robienie tatuaży, gigantyczne bańki mydlane, a na jeszcze młodszych członków będą czekały stoiska z zabawkami. Będą porozstawiane także stoiska handlowe. Dzieciaki wybawią się także na specjalnym lunaparku. A na głodnych będzie czekała mała gastronomia oraz potrawy z grilla. Będą także różne pokazy oraz warsztaty z rękodzieła, także tego artystycznego. Swoje stoisko będą miały też członkinie Koła Gospodyń Wiejskich, które będą serowały pyszny poczęstunek i regionalne produkty do jedzenia.

  Podsumowując, zbliżające się Dni Gminy Hyżne to będzie impreza, jakich w tym regionie mało. Nie tylko wystąpią znane całej Polsce gwiazdy estrady, ale też będzie wiele innych występów lokalnych artystów, różne zabawy i atrakcje dla najmłodszych, pyszny poczęstunek, zabawa taneczna, pokaz fajerwerków po zmierzchu, a wszystko to będzie sprzyjało wspólnej integracji, Na pewno wspaniale się wybawisz i spędzisz wakacyjny weekend, miejmy nadzieję, że przy dopisującej pogodzie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com