poniedziałek, 22 lipca, 2024
+

  Rywalizacja o europejski czempionat w skokach do wody w Rzeszowie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W poniedziałek, 8 lipca, rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Juniorów w skokach do wody, co stanowi główną imprezę sportową tego roku w Rzeszowie. Zawody mają miejsce na pływalni przy ulicy Matuszczaka.

  Mistrzostwa będą trwać do 14 lipca. Młodzi skoczkowie z 25 krajów europejskich, takich jak Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Dania, Norwegia, Gruzja czy Litwa, rywalizują o najwyższe lokaty.

  W zawodach startuje 141 zawodników w wieku powyżej 14 i poniżej 18 lat. Zmagają się oni w skokach indywidualnych z trampoliny 1 m i 3 m, skokach indywidualnych z wieży 5 m i 10 m, skokach synchronicznych z trampoliny 3 m oraz skokach synchronicznych z wieży. Dodatkowo są konkursy drużynowe i skoki synchroniczne z trampoliny 3 m dla zespołów mieszanych.

  Eliminacje każdej konkurencji odbywają się między 8 a 14 lipca o godzinie 10:00, a finały mają miejsce tego samego dnia o godzinach 16:00, 17:00 i 18:30, po których następują ceremonie wręczenia medali.

  Zapraszamy wszystkich do kibicowania – wstęp na trybuny jest bezpłatny! Wydarzenie można również śledzić online. Link do transmisji na żywo znajduje się tutaj

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com