czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Przystanek Wakacje – czyli letnia rozrywka na skwerze Millenium Hall, w każdy wakacyjny weekend!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Latem miasto ożywa różnorodnymi atrakcjami, a jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń jest „Przystanek Wakacje”. To miejsce, gdzie każdy wakacyjny weekend na Skwerze Millenium Hall oraz w strefie obok Pizza Hut przynosi mnóstwo radości i niezapomnianych chwil dla najmłodszych. Od soboty do niedzieli, w godzinach 12:00 – 19:00, dzieci i ich rodziny mogą cieszyć się bogatą ofertą zabaw przygotowanych przez doświadczonych animatorów z Centrum Zabaw FANTAZJA.

  W sercu wydarzenia znajdują się popularne gry wielkoformatowe, które przyciągają uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Domino, szachy oraz kółko i krzyżyk w powiększonych wersjach zapewniają mnóstwo zabawy i rywalizacji. Dla miłośników sportu przygotowano boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, gdzie każdy może spróbować swoich sił. To doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie, rozwijając umiejętności sportowe i integrując się z rówieśnikami.

  Wśród dostępnych atrakcji nie zabraknie również kręgli, twistera oraz gry speed-ball. Kręgle to świetna zabawa, która wymaga precyzji i koncentracji, a jednocześnie dostarcza wiele radości. Twister, znany z kolorowych mat i dynamicznych ruchów, jest zawsze gwarancją śmiechu i dobrej zabawy. Speed-ball, szybka i ekscytująca gra, testuje refleks i koordynację, zachęcając do zdrowej rywalizacji.

  Pod czujnym okiem animatorów, dzieci będą miały okazję puszczać wielkie bańki mydlane, które zamienią skwer w magiczną przestrzeń pełną kolorowych bąbelków. To nie tylko zabawa, ale i fascynujące doświadczenie, które rozwija wyobraźnię i kreatywność. Dodatkowo, animatorzy nauczą dzieci tworzenia zwierzątek z balonów, co pozwoli na rozwijanie zdolności manualnych i przyniesie mnóstwo radości z własnoręcznie wykonanych zabawek.

  Dla tych, którzy lubią tworzyć i eksperymentować, przygotowano kreatywne warsztaty, gdzie dzieci będą mogły wyrazić swoją artystyczną duszę. Zajęcia te rozwijają wyobraźnię i umiejętności manualne, dając jednocześnie satysfakcję z wykonanej pracy. Strefa z warkoczykami i brokatowymi tatuażami przyciąga młodych miłośników mody, którzy mogą dodać sobie odrobinę blasku i koloru.

  Za organizację zabaw i animacji odpowiadają niezawodni animatorzy z Centrum Zabaw FANTAZJA, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu potrafią przemienić każdy dzień w niezapomnianą przygodę. Ich profesjonalizm i kreatywność gwarantują, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie i spędzi czas w sposób pełen radości i śmiechu.

  „Przystanek Wakacje” na Skwerze Millenium Hall to idealne miejsce dla rodzin, które chcą spędzić czas aktywnie i kreatywnie, ciesząc się letnią atmosferą i bogatą ofertą zabaw. W każdy weekend dzieci mogą uczestniczyć w różnorodnych atrakcjach, od gier wielkoformatowych, przez sportowe boiska, aż po kreatywne warsztaty i magiczne bańki mydlane. Wszystko to pod okiem doświadczonych animatorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę najmłodszych. To niezapomniana okazja, aby cieszyć się wakacjami w mieście, odkrywając nowe pasje i spędzając czas z rówieśnikami.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com