piątek, 12 lipca, 2024
+

  Spędź czwartek, ucząc się cyrkowych trików, elementów jogi oraz akrobatyki na terenie rzeszowskiej FOSY!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszów 11 lipca 2024 r. o godzinie 17:00 – zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Czwartkowe Jamy Cyrkowe na Fosie” zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Ta inicjatywa, organizowana przez ALE CYRK, oferuje unikalne doświadczenie, które łączy swobodną formę aktywności z pasją do sztuki nowego cyrku. Spotkania te nie są tradycyjnymi zajęciami prowadzonymi przez instruktora, lecz luźnymi treningami, gdzie uczestnicy uczą się od siebie nawzajem, tworząc przyjazną i wspierającą społeczność.

  Jam jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie są to zorganizowane zajęcia, ale przestrzeń, gdzie uczestnicy sami decydują, czego chcą się nauczyć i na czym skupić. Można tu doskonalić swoje umiejętności w kręceniu hula hop, manipulacji kijem kontaktowym i poi, żonglowaniu, a także akrobatyce i bardziej zaawansowanej jodze, takiej jak stanie na rękach i głowie. Wszystko to w atmosferze wzajemnego wsparcia i inspiracji.

  Jednym z najważniejszych aspektów „Czwartkowych Jamów Cyrkowych na Fosie” jest ich dostępność dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Początkujący są mile widziani i mogą liczyć na pomoc bardziej doświadczonych uczestników. Organizatorzy zapewniają również sprzęt do ćwiczeń, który można swobodnie wykorzystać podczas spotkań.

  Nie każdy musi aktywnie uczestniczyć w ćwiczeniach. Jeśli ktoś nie ma ochoty na naukę, może po prostu przyjść, położyć się na kocyku i dopingować innych. To idealny sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie, w otoczeniu osób dzielących tę samą pasję.

  Spotkania te są także okazją do podziwiania pokazów bardziej doświadczonych artystów. Nie zabraknie emocji i widowiskowych występów, które z pewnością zachwycą uczestników. Będzie ogień – dosłownie i w przenośni, gdyż niektóre z pokazów będą obejmować manipulacje ogniem.

  ALE CYRK to pro-kuglarska inicjatywa społeczna, która ma na celu zrzeszanie i wspieranie pasjonatów sztuki nowego cyrku w Rzeszowie i okolicach. Spotkania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych, co sprawia, że są one doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń.

  Inicjatywa „Czwartkowe Jamy Cyrkowe na Fosie” realizowana jest w ramach Konkursu dotacyjnego działajMY, organizowanego przez Rzeszowski Inkubator Kultury działający w strukturze Estrady Rzeszowskiej. Dzięki wsparciu tych instytucji, spotkania te mogą odbywać się regularnie, zapewniając uczestnikom wyjątkowe doświadczenia i możliwość rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie sztuki cyrkowej.

  „Czwartkowe Jamy Cyrkowe na Fosie” to wydarzenie, które łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach w luźnej i przyjaznej atmosferze. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie – od aktywnego uczestnictwa w ćwiczeniach po relaks na kocyku i podziwianie pokazów. To doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, poznać pasjonatów sztuki nowego cyrku i spędzić czas w miłym towarzystwie.

  Zachęcamy wszystkich do wybrania się na kolejne już spotkanie, 11 lipca o godzinie 17:00, co czwartek na wakacjach. Przyjdź, zobacz, spróbuj swoich sił lub po prostu zrelaksuj się i baw się dobrze!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com