sobota, 13 lipca, 2024
+

  Przed nami plener malarski w Głogowie Małopolskim. Każdy chętny będzie mógł pomalować głogowskie kamieniczki!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W sobotę, 13 lipca 2024 roku, Głogów Małopolski stanie się centrum artystycznych działań, dzięki wyjątkowemu wydarzeniu organizowanemu przez Burmistrza Miasta i Gminy Głogów Małopolski oraz Miejsko-Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli. Plener Malarski pod hasłem „Malujemy Głogowskie Kamieniczki” odbędzie się w Galerii Pod Ratuszem, rozpoczynając o godzinie 10:00. To wydarzenie, na które zaproszeni są wszyscy miłośnicy sztuki – zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, oferuje niepowtarzalną okazję do wspólnego uchwycenia piękna urokliwych kamieniczek miasta na płótnie.

  W plenerze malarskim wezmą udział członkowie Aktywnej Grupy Twórców oraz liczni goście, którzy razem stworzą artystyczną atmosferę pełną inspiracji i kreatywności. Będzie to nie tylko okazja do pokazania swoich umiejętności, ale także do nauki i wymiany doświadczeń wśród pasjonatów malarstwa. Artyści będą mieli szansę pracować na świeżym powietrzu, w otoczeniu malowniczych kamieniczek, które staną się głównym motywem ich dzieł.

  Osoby zainteresowane udziałem w plenerze malarskim mogą zgłaszać się do dnia 10 lipca 2024 roku. Organizatorzy zapewniają wszelkie niezbędne informacje pod numerem telefonu: 17 86 40 107. To doskonała okazja dla wszystkich miłośników sztuki, aby wziąć pędzel do ręki i oddać się twórczej pasji w towarzystwie innych artystów.

  Głogów Małopolski, z jego unikalnym historycznym charakterem, pełnym pięknych kamieniczek, oferuje nieskończone źródło inspiracji dla malarzy. Każda z kamieniczek, z jej niepowtarzalną architekturą i detalami, jest gotowa, aby zostać uwieczniona na płótnie. Plener malarski to nie tylko sposób na rozwijanie swoich umiejętności artystycznych, ale także na głębsze poznanie i docenienie lokalnej architektury i historii miasta.

  Galeria Pod Ratuszem, będąca miejscem spotkań i wymiany kulturalnej, stanie się sercem tego wydarzenia. To tutaj artyści rozpoczną swoje twórcze zmagania, czerpiąc inspirację z otoczenia i atmosfery historycznego centrum Głogowa Małopolskiego. Galeria, znana z promowania lokalnych talentów i organizowania licznych wystaw, jest idealnym miejscem do celebracji sztuki i piękna miejskiego krajobrazu.

  Burmistrz Tomasz Skoczylas wraz z organizatorami serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na to wyjątkowe wydarzenie. Plener Malarski „Malujemy Głogowskie Kamieniczki” to niepowtarzalna szansa na twórcze spędzenie czasu, poznanie innych pasjonatów sztuki oraz odkrycie na nowo piękna głogowskich kamieniczek. Nie przegap tej artystycznej okazji – chwyć za pędzel i dołącz do 13 lipca 2024 roku, do Galerii Pod Ratuszem.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com