poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Na Rynku trwa 8. edycja Rzeszowskiego Festiwalu Piwa. Impreza zakończy się w niedzielę, nocą!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W pierwszy lipcowy weekend, od 5 do 7 lipca 2024, na rzeszowskim Rynku odbywa się 8. edycja Rzeszowskiego Festiwalu Piwa. To coroczne święto piwa, które przyciąga miłośników złotego trunku z całego Podkarpacia, zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Festiwal rozpoczął się w piątek o 16:00 i potrwał do północy, dzisiaj w sobotę rozpoczął się o godzinie 14:00 i zakończy się ponownie o północy, z kolei w niedzielę będzie się odbywał w godzinach od 14:00 do 21:00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, co dodatkowo zachęca do udziału wszystkich rzeszowian, turystów oraz mieszkańców naszego regionu. Dodatkowo, podczas festiwalu zagrał Patryk Mateja.

  Na tegorocznym festiwalu swoje wyroby prezentują najlepsze polskie browary rzemieślnicze. Wśród nich są m.in.: Hopkultura, Stodoła, Żuławski, Pogórza, Challenger, Brokreacja, Tarnobrzeg, Magic Road, Pinta, Łańcut, Dziki Wschód, Dukla, Zakarczmie, Moon Lark, Grodzki Przemyśl, Uwarzone. Każdy z tych browarów oferuje unikalne smaki i aromaty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających piwoszy.

  Rzeszowski Festiwal Piwa to nie tylko piwo. Na miejscu dostępne są także inne specjały i atrakcje:

  Cydr Smykan – dla tych, którzy preferują lżejsze napoje.

  Baku Market – różnorodne smakołyki i przekąski.

  Kabak – miejsce, gdzie można spróbować oryginalnych przysmaków.

  Winnica – wina dla miłośników tego trunku.

  Festiwal to także okazja do świetnej zabawy. Organizatorzy przygotowują różnorodne atrakcje, które umilą czas wszystkim uczestnikom. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, kosztując przy tym najlepsze piwa rzemieślnicze. Wydarzenie jest także doskonałą okazją do poznania nowych ludzi i nawiązania ciekawych znajomości.

  Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zachęcają do rezerwacji daty i przygotowania się na niezapomnianą przygodę w świecie piwnych aromatów i kulturalnej rozrywki. To doskonała okazja, aby poznać różnorodność polskiego piwowarstwa rzemieślniczego i cieszyć się letnim weekendem w centrum Rzeszowa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com