czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Zapowiada się seria letnich koncertów w Rzeszowie w Millenium Hall – DOPE FEST. Kto zagra?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lato w Rzeszowie zapowiada się gorąco i to nie tylko za sprawą słońca! Najbardziej ekscytujące wydarzenie muzyczne sezonu – MAKE HH IN RZE DOPE AGAIN – zbliża się wielkimi krokami, przynosząc ze sobą serię niezapomnianych koncertów na Skwerze Millenium Hall. Organizatorzy przygotowali coś specjalnego dla miłośników hip-hopu, oferując trzy podwójne koncerty z udziałem sześciu czołowych artystów sceny hip-hopowej. Sprawdźmy, co nas czeka w nadchodzących miesiącach!

  6 lipca, już jutro na Skwerze Millenium Hall zagrają dwie wschodzące gwiazdy polskiego hip-hopu: Szpaku i Young Multi. Ta eksplozja energii i muzyki z pewnością rozgrzeje publiczność do czerwoności, zapewniając niezapomniany początek letniej serii koncertów.

  3 sierpnia scena będzie należeć do dwóch kolejnych sensacji muzycznych: Young Leosia i Chivas. Ich unikalny styl i charyzma na pewno przyciągną tłumy fanów, gotowych na niezapomniane muzyczne doznania pod letnim niebem Rzeszowa.

  7 września zakończymy letnią serię z przytupem dzięki występom Kukona i Otsochodzi. Te dwie ikony polskiego hip-hopu zamkną cykl koncertów w wielkim stylu, pozostawiając publiczność z niezapomnianymi wspomnieniami na długo po zakończeniu festiwalu.

  Bilety i zakupy

  Dystrybucją biletów online zajmują się Going. oraz Empik Bilety, a stacjonarnie można je nabyć w salonach Empik w całej Polsce. Organizatorzy przygotowali trzy progi cenowe, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie:

  EARLY BIRD: 99 PLN

  STANDARD: 109 PLN

  LAST CALL: 129 PLN

  Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, ale osoby niepełnoletnie muszą spełnić pewne warunki:

  Osoby powyżej 13 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego. Formularz zgody dostępny jest pod linkiem – https://dopefest.pl/wp-content/uploads/2024/03/uczestnik-powyz%CC%87ej-13-lat-Pisemna-zgoda-os%CC%81wiadczenie-rodzic_opiekun-prawny-.docx.pdf?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3OY8W3BkCWQd4HEec7_k8AupTB2hWDOmaFVw_xNJcNKgDYZr4tIBMvvRo_aem_pNK6vIWur1o-3LdLA1KdVw.

  Dzieci do 13 roku życia mogą uczestniczyć w koncertach wyłącznie w towarzystwie osoby pełnoletniej (rodzica, opiekuna prawnego lub osoby przez nich wyznaczonej). Konieczne jest posiadanie biletu dla dziecka i dorosłego oraz specjalnego oświadczenia, dostępnego pod linkiem https://dopefest.pl/wp-content/uploads/2024/03/uczestnik-poniz%CC%87ej-13-lat-Os%CC%81wiaczenie-rodzic_opiekun-prawny-.docx.pdf?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR17a554ABheC7AKWBGt6O5Lny3iS1i3-Tx89Pl1mwXx3JDV_U5BRZhQxkk_aem_QQoKL4cb3TFmfXt6lpCkuQ.

  Partnerzy i organizatorzy

  Głównym partnerem wydarzenia jest miasto Rzeszów, dumnie wspierające lokalne inicjatywy kulturalne. Skwer Millenium Hall, będący centrum wydarzeń, również odgrywa kluczową rolę w organizacji koncertów.

  Organizatorem serii koncertów jest DOPE, zespół pasjonatów muzyki i kultury hip-hopowej, którzy dokładają wszelkich starań, aby każde wydarzenie było dopracowane do perfekcji.

  Dlaczego warto być?

  Letnie koncerty w ramach MAKE HH IN RZE DOPE AGAIN to coś więcej niż tylko muzyka. To doświadczenie pełne emocji, radości i niezapomnianych chwil. Wspólne śpiewanie ulubionych hitów, energetyczne występy na żywo oraz możliwość spotkania z idolami – to wszystko czeka na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia. To okazja, aby poczuć prawdziwą atmosferę hip-hopu w samym sercu Rzeszowa.

  Nie przegap szansy na udział w jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego lata. Sprawdź line-up, kup bilety i przygotuj się na niezapomniane koncerty, które na długo pozostaną w pamięci. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.dopefest.pl.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com