niedziela, 14 lipca, 2024
+

  Rzeszowski Dom Kultury i Rada Osiedla Zalesie zapraszają na Potańcówkę dla Seniorów!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Zalesie serdecznie zapraszają wszystkich seniorów na wyjątkową Potańcówkę, która odbędzie się w sobotę, 6 lipca 2024 roku. Wydarzenie będzie miało miejsce w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Zalesie, przy ulicy Robotniczej 15 w Rzeszowie.

  Potańcówka to doskonała okazja dla osób powyżej 60 roku życia, aby spędzić czas w miłym towarzystwie, bawiąc się przy dźwiękach najpopularniejszych piosenek. Organizatorzy przygotowali różnorodny repertuar muzyczny, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom. To także idealny moment, by nawiązać nowe znajomości, odświeżyć dawne przyjaźnie i wspólnie cieszyć się letnim wieczorem.

  Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować swoje miejsce wcześniej. Zabawa rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00, a organizatorzy zadbali o to, by każdy uczestnik czuł się komfortowo i bezpiecznie.

  Warto pamiętać, że wydarzenie ma charakter bezalkoholowy, co sprzyja zdrowej i przyjemnej atmosferze. Napoje oraz przekąski uczestnicy przynoszą we własnym zakresie, co daje możliwość przygotowania ulubionych smakołyków i dzielenia się nimi z nowo poznanymi osobami.

  Potańcówki dla seniorów to nie tylko okazja do tańca, ale także do wspólnego śpiewania, rozmów i wspominania dawnych lat. Dla wielu uczestników będzie to powrót do młodzieńczych lat, kiedy taneczne wieczorki były stałym punktem programu towarzyskiego. Organizatorzy zadbają o odpowiednią oprawę muzyczną i atmosferę, która pozwoli wszystkim czuć się wyjątkowo.

  Rzeszowski Dom Kultury i Rada Osiedla Zalesie serdecznie zapraszają wszystkich seniorów do wspólnej zabawy. Przyjdźcie, zatańczcie, śpiewajcie i bawcie się w gronie przyjaciół i sąsiadów. Sobota, 6 lipca 2024 roku, zapowiada się jako wyjątkowy dzień pełen radości, muzyki i wspólnej zabawy.

  Nie zwlekajcie, rezerwujcie swoje miejsca już dziś i przygotujcie się na niezapomniany wieczór! Do zobaczenia na parkiecie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com