czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Samochód Jabłonicy Ruskiej wypadł z drogi

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj w Jabłonicy Ruskiej miał miejsce wypadek, w którym rannych zostało pięciu mężczyzn. Jeden z nich jest w stanie ciężkim. Według wstępnych ustaleń, kierowca Opla stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, zjechał na pobocze, uderzył w wystający pień drzewa, a następnie samochód przewrócił się na dach.

  Około godziny 14:10 w miejscowości Jabłonica Ruska miał miejsce wypadek z udziałem samochodu osobowego marki Opel. W wyniku tego zdarzenia rannych zostało pięciu mężczyzn w wieku od 35 do 76 lat.

  Z wstępnych ustaleń wynika, że 64-letni mężczyzna kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, co spowodowało, że zjechał z drogi, uderzając bokiem auta w wystający pień drzewa, a następnie dachował. W momencie wypadku nawierzchnia drogi była mokra z powodu opadów deszczu. W wyniku tego zdarzenia poważne obrażenia odniósł kierowca oraz troje pasażerów, którzy zostali przetransportowani do szpitali. Najbardziej poszkodowany pasażer został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, a jego stan jest nadal określany przez lekarzy jako ciężki. Jeden z pasażerów otrzymał pomoc medyczną na miejscu zdarzenia.

  Na miejscu pracowali policjanci z brzozowskiej komendy, którzy przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i pojazdu, aby ustalić dokładne przyczyny zdarzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com